Stembureau Residentie Moermont in Bergen op Zoom (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 4614 RX · Wijk Bergen op Zoom-Noord

Hier zijn 1.152 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 28,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 323 28,0% 30,0% −2,0 pp 2,8%
VVD 246 21,4% 18,5% +2,9 pp 3,5%
Nieuw Sociaal Contract 167 14,5% 12,3% +2,2 pp 3,6%
GroenLinks-PvdA 146 12,7% 11,2% +1,5 pp 3,4%
D66 59 5,1% 5,7% −0,6 pp 2,7%
SP 51 4,4% 3,8% +0,6 pp 3,5%
CDA 32 2,8% 2,8% −0,0 pp 3,0%
BBB 26 2,3% 2,9% −0,6 pp 2,4%
DENK 20 1,7% 4,6% −2,9 pp 1,1%
Volt 16 1,4% 1,1% +0,3 pp 3,9%
Partij voor de Dieren 15 1,3% 1,7% −0,4 pp 2,3%
ChristenUnie 14 1,2% 0,6% +0,6 pp 6,5%
Forum voor Democratie 10 0,9% 2,1% −1,2 pp 1,3%
JA21 10 0,9% 0,8% +0,1 pp 3,5%
50PLUS 7 0,6% 0,7% −0,1 pp 2,8%
SGP 3 0,3% 0,2% +0,1 pp 4,4%
BIJ1 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 2,7%
BVNL / Groep Van Haga 2 0,2% 0,5% −0,3 pp 1,1%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 9,1%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 5,6%
PartijvdSport 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 5,9%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Bergen op Zoom, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier −2,9 pp minder dan gemiddeld in Bergen op Zoom.
  • Qua gewicht is dit het 17e van de 30 stembureaus: 3,0% van alle geldige stemmen in Bergen op Zoom en 0,0112% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 33 stemmen in Bergen op Zoom komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Bergen op Zoom

Alle stembureaus in Bergen op Zoom

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.