Stembureau Stembureau Pastoraal Centrum De Duif in Assen (2025)
Postcode 9404 LP · Wijk Assen-Oost
Hier zijn 637 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 23,9% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 152 | 23,9% | 17,6% | +6,3 pp | 2,0% |
| VVD | 96 | 15,1% | 13,4% | +1,7 pp | 1,7% |
| GroenLinks-PvdA | 93 | 14,6% | 15,1% | −0,5 pp | 1,4% |
| CDA | 86 | 13,5% | 12,5% | +1,0 pp | 1,6% |
| PVV | 63 | 9,9% | 14,3% | −4,4 pp | 1,0% |
| ChristenUnie | 30 | 4,7% | 4,8% | −0,1 pp | 1,4% |
| Forum voor Democratie | 29 | 4,6% | 4,6% | −0,1 pp | 1,4% |
| JA21 | 27 | 4,2% | 4,9% | −0,7 pp | 1,3% |
| BBB | 11 | 1,7% | 2,5% | −0,7 pp | 1,0% |
| Partij voor de Dieren | 11 | 1,7% | 1,7% | +0,0 pp | 1,5% |
| SGP | 9 | 1,4% | 1,1% | +0,3 pp | 1,9% |
| Volt | 9 | 1,4% | 0,9% | +0,5 pp | 2,3% |
| SP | 6 | 0,9% | 3,0% | −2,1 pp | 0,5% |
| BVNL | 5 | 0,8% | 0,2% | +0,6 pp | 5,3% |
| NSC | 5 | 0,8% | 0,5% | +0,3 pp | 2,3% |
| DENK | 3 | 0,5% | 0,8% | −0,3 pp | 0,9% |
| 50PLUS | 2 | 0,3% | 1,6% | −1,3 pp | 0,3% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Assen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +6,3 pp meer dan gemiddeld in Assen.
- Qua gewicht is dit het 38e van de 44 stembureaus: 1,5% van alle geldige stemmen in Assen en 0,0061% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 68 stemmen in Assen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Assen
- Stembureau Sportcomplex Marsdiek 639 stemmen · VVD 22%
- Stembureau GBS de Driesprong 616 stemmen · ChristenUnie 23%
- Stembureau IJsvereniging Peelo 648 stemmen · PVV 17%
- Stembureau De Valkenhof 608 stemmen · D66 20%
- Stembureau Eetcafé De Haven van Kloosterveen 685 stemmen · CDA 19%
- Stembureau Molukse kerk Pniël 537 stemmen · PVV 21%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.