Stembureau Stembureau Wooncentrum Poortwachter in Alphen aan den Rijn (2023)
Postcode 2401 KZ · Wijk Oudshoorn
Hier zijn 1.086 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 234 | 21,5% | 23,1% | −1,6 pp | 1,5% |
| VVD | 208 | 19,2% | 18,9% | +0,2 pp | 1,6% |
| Nieuw Sociaal Contract | 164 | 15,1% | 12,2% | +2,9 pp | 1,9% |
| GroenLinks-PvdA | 126 | 11,6% | 12,4% | −0,8 pp | 1,5% |
| D66 | 73 | 6,7% | 6,4% | +0,3 pp | 1,6% |
| CDA | 49 | 4,5% | 4,3% | +0,2 pp | 1,6% |
| BBB | 43 | 4,0% | 3,9% | +0,0 pp | 1,6% |
| SP | 41 | 3,8% | 2,7% | +1,0 pp | 2,1% |
| Forum voor Democratie | 29 | 2,7% | 2,3% | +0,4 pp | 1,8% |
| ChristenUnie | 26 | 2,4% | 2,6% | −0,2 pp | 1,4% |
| DENK | 20 | 1,8% | 2,3% | −0,4 pp | 1,3% |
| Partij voor de Dieren | 17 | 1,6% | 2,0% | −0,4 pp | 1,2% |
| SGP | 13 | 1,2% | 2,6% | −1,4 pp | 0,7% |
| Volt | 13 | 1,2% | 1,5% | −0,3 pp | 1,3% |
| BVNL / Groep Van Haga | 9 | 0,8% | 0,5% | +0,4 pp | 2,8% |
| JA21 | 7 | 0,6% | 0,9% | −0,3 pp | 1,1% |
| 50PLUS | 6 | 0,6% | 0,6% | −0,0 pp | 1,5% |
| LP | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 5,6% |
| Nederland met een PLAN | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 5,7% |
| Splinter | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,0 pp | 2,0% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 0,6% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,4% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Alphen aan den Rijn, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Nieuw Sociaal Contract haalde hier +2,9 pp meer dan gemiddeld in Alphen aan den Rijn.
- Qua gewicht is dit het 23e van de 75 stembureaus: 1,6% van alle geldige stemmen in Alphen aan den Rijn en 0,0106% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 64 stemmen in Alphen aan den Rijn komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Alphen aan den Rijn
- Stembureau School met de Bijbel 1.097 stemmen · SGP 25%
- Stembureau Sionskerk 1.067 stemmen · PVV 25%
- Stembureau Volle Evangelie Gemeente De Ark 1.147 stemmen · VVD 25%
- Stembureau Zalencentrum De Bron (2) 1.064 stemmen · PVV 26%
- Stembureau Bethelkerk 1.169 stemmen · PVV 25%
- Stembureau Zalencentrum De Bron (1) 1.043 stemmen · PVV 25%
Alle stembureaus in Alphen aan den Rijn
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.