Stembureau Stembureau Windesheim Hogeschool in Zwolle (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 8017 CA · Wijk Schelle

Hier zijn 1.031 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 26,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 269 26,1% 20,9% +5,2 pp 1,5%
GroenLinks-PvdA 204 19,8% 16,9% +2,9 pp 1,4%
CDA 168 16,3% 12,6% +3,6 pp 1,6%
VVD 92 8,9% 11,4% −2,4 pp 1,0%
ChristenUnie 71 6,9% 5,5% +1,4 pp 1,5%
JA21 50 4,8% 4,7% +0,1 pp 1,3%
PVV 39 3,8% 10,9% −7,1 pp 0,4%
Partij voor de Dieren 31 3,0% 2,9% +0,1 pp 1,3%
Volt 22 2,1% 1,4% +0,7 pp 1,8%
SP 17 1,6% 2,2% −0,6 pp 0,9%
BBB 16 1,6% 1,7% −0,1 pp 1,1%
Forum voor Democratie 14 1,4% 3,7% −2,3 pp 0,5%
DENK 10 1,0% 1,4% −0,5 pp 0,8%
SGP 6 0,6% 1,3% −0,7 pp 0,6%
BIJ1 5 0,5% 0,4% +0,1 pp 1,6%
50PLUS 4 0,4% 1,0% −0,6 pp 0,5%
BVNL 4 0,4% 0,2% +0,2 pp 3,1%
NSC 4 0,4% 0,5% −0,2 pp 0,9%
DE LINIE 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 4,1%
FNP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 2,7%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,6%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Zwolle, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −7,1 pp minder dan gemiddeld in Zwolle.
  • Qua gewicht is dit het 43e van de 70 stembureaus: 1,2% van alle geldige stemmen in Zwolle en 0,0099% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 82 stemmen in Zwolle komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Zwolle

Alle stembureaus in Zwolle

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.