Stembureau Stembureau Wijkcentrum Holtenbroek in Zwolle (2025)
Postcode 8031 HL · Wijk Holtenbroek
Hier zijn 1.973 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 19,0% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 374 | 19,0% | 16,9% | +2,1 pp | 2,6% |
| D66 | 309 | 15,7% | 20,9% | −5,2 pp | 1,8% |
| PVV | 263 | 13,3% | 10,9% | +2,4 pp | 2,9% |
| CDA | 157 | 8,0% | 12,6% | −4,7 pp | 1,5% |
| DENK | 145 | 7,3% | 1,4% | +5,9 pp | 12,1% |
| ChristenUnie | 124 | 6,3% | 5,5% | +0,8 pp | 2,7% |
| Forum voor Democratie | 120 | 6,1% | 3,7% | +2,4 pp | 3,9% |
| VVD | 116 | 5,9% | 11,4% | −5,5 pp | 1,2% |
| JA21 | 79 | 4,0% | 4,7% | −0,7 pp | 2,0% |
| SP | 77 | 3,9% | 2,2% | +1,7 pp | 4,1% |
| Partij voor de Dieren | 73 | 3,7% | 2,9% | +0,8 pp | 3,0% |
| Volt | 38 | 1,9% | 1,4% | +0,5 pp | 3,2% |
| SGP | 26 | 1,3% | 1,3% | +0,0 pp | 2,4% |
| BBB | 24 | 1,2% | 1,7% | −0,5 pp | 1,7% |
| BIJ1 | 13 | 0,7% | 0,4% | +0,3 pp | 4,1% |
| 50PLUS | 12 | 0,6% | 1,0% | −0,4 pp | 1,4% |
| NSC | 6 | 0,3% | 0,5% | −0,2 pp | 1,3% |
| Piratenpartij | 6 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 6,1% |
| BVNL | 5 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 3,9% |
| Vrede voor Dieren | 5 | 0,3% | 0,1% | +0,1 pp | 4,1% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,6% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Zwolle, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −5,5 pp minder dan gemiddeld in Zwolle.
- Qua gewicht is dit het 7e van de 70 stembureaus: 2,3% van alle geldige stemmen in Zwolle en 0,0190% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 43 stemmen in Zwolle komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Zwolle
- Stembureau Kerk De Fontein 2.055 stemmen · D66 21%
- Stembureau Academiehuis - bureau 2 (ingang Grote Kerkplein) 1.773 stemmen · D66 27%
- Stembureau Wijkcentrum De Weijenbelt 2.084 stemmen · D66 20%
- Stembureau Woonzorgcentrum Het Zonnehuis 1.758 stemmen · D66 22%
- Stembureau Milligers 2.158 stemmen · D66 22%
- Stembureau Woonzorgcentrum De Kievitsbloem 1.595 stemmen · PVV 20%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.