Stembureau Stembureau Waterkracht in Zutphen (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 7204 MN · Wijk Waterkwartier

Hier zijn 1.566 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 23,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 374 23,9% 13,6% +10,3 pp 8,7%
GroenLinks-PvdA 258 16,5% 19,8% −3,4 pp 4,1%
D66 194 12,4% 19,8% −7,4 pp 3,1%
DENK 163 10,4% 1,7% +8,8 pp 31,3%
Forum voor Democratie 111 7,1% 4,8% +2,3 pp 7,4%
CDA 79 5,0% 9,8% −4,8 pp 2,6%
VVD 78 5,0% 10,8% −5,8 pp 2,3%
SP 68 4,3% 3,1% +1,2 pp 7,0%
JA21 62 4,0% 4,8% −0,8 pp 4,1%
Partij voor de Dieren 47 3,0% 3,2% −0,2 pp 4,7%
BBB 32 2,0% 2,2% −0,2 pp 4,6%
ChristenUnie 22 1,4% 1,6% −0,2 pp 4,3%
50PLUS 20 1,3% 1,5% −0,3 pp 4,2%
Volt 15 1,0% 1,3% −0,4 pp 3,5%
NSC 8 0,5% 0,4% +0,1 pp 6,2%
BVNL 7 0,4% 0,2% +0,3 pp 12,5%
SGP 7 0,4% 0,5% −0,0 pp 4,9%
BIJ1 6 0,4% 0,3% +0,1 pp 6,5%
LP 6 0,4% 0,1% +0,2 pp 14,0%
Vrede voor Dieren 5 0,3% 0,3% +0,0 pp 5,6%
Piratenpartij 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 7,9%
Vrij Verbond 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 33,3%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Zutphen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +10,3 pp meer dan gemiddeld in Zutphen.
  • Qua gewicht is dit het 2e van de 31 stembureaus: 5,0% van alle geldige stemmen in Zutphen en 0,0151% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 20 stemmen in Zutphen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Zutphen

Alle stembureaus in Zutphen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.