Stembureau Stembureau 't Nut in Zutphen (2023)
Postcode 7231 JA · Wijk Warnsveld
Hier zijn 1.488 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 27,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 403 | 27,1% | 23,4% | +3,7 pp | 5,6% |
| VVD | 211 | 14,2% | 11,8% | +2,4 pp | 5,8% |
| Nieuw Sociaal Contract | 199 | 13,4% | 12,8% | +0,6 pp | 5,0% |
| PVV | 174 | 11,7% | 18,7% | −7,0 pp | 3,0% |
| D66 | 154 | 10,3% | 7,0% | +3,3 pp | 7,1% |
| Partij voor de Dieren | 73 | 4,9% | 4,2% | +0,7 pp | 5,6% |
| BBB | 72 | 4,8% | 4,9% | −0,1 pp | 4,7% |
| SP | 55 | 3,7% | 4,9% | −1,2 pp | 3,6% |
| CDA | 46 | 3,1% | 2,3% | +0,8 pp | 6,5% |
| ChristenUnie | 25 | 1,7% | 1,7% | −0,0 pp | 4,8% |
| Volt | 24 | 1,6% | 1,8% | −0,2 pp | 4,3% |
| Forum voor Democratie | 23 | 1,5% | 2,4% | −0,9 pp | 3,1% |
| JA21 | 6 | 0,4% | 0,6% | −0,2 pp | 3,3% |
| DENK | 5 | 0,3% | 1,7% | −1,3 pp | 1,0% |
| 50PLUS | 3 | 0,2% | 0,4% | −0,2 pp | 2,7% |
| BVNL / Groep Van Haga | 3 | 0,2% | 0,4% | −0,2 pp | 2,2% |
| Splinter | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 8,3% |
| SGP | 3 | 0,2% | 0,4% | −0,1 pp | 2,8% |
| Samen voor Nederland | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 9,5% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,2 pp | 1,4% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 3,1% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 5,3% |
| Nederland met een PLAN | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 9,1% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Zutphen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −7,0 pp minder dan gemiddeld in Zutphen.
- Qua gewicht is dit het 3e van de 29 stembureaus: 4,8% van alle geldige stemmen in Zutphen en 0,0145% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 21 stemmen in Zutphen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Zutphen
- Stembureau Waterkracht 1.536 stemmen · PVV 28%
- Stembureau Jenaplanschool De Hoven 1.462 stemmen · GroenLinks-PvdA 24%
- Stembureau De Mene (1) 1.547 stemmen · PVV 21%
- Stembureau ’t Warnshuus (1) 1.451 stemmen · PVV 22%
- Stembureau ’t Warnshuus (2) 1.388 stemmen · GroenLinks-PvdA 19%
- Stembureau CBS Arcade 1.378 stemmen · GroenLinks-PvdA 19%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.