Stembureau Stichting Heilige Apostolische Katholieke Assyrische Kerk van het Oosten in Zeist (2025)
Postcode 3702 SB · Wijk Zeist Centrum
Hier zijn 1.061 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 25,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 270 | 25,4% | 23,9% | +1,5 pp | 2,8% |
| GroenLinks-PvdA | 169 | 15,9% | 17,3% | −1,4 pp | 2,4% |
| PVV | 141 | 13,3% | 9,9% | +3,4 pp | 3,5% |
| VVD | 133 | 12,5% | 15,5% | −2,9 pp | 2,1% |
| CDA | 98 | 9,2% | 10,6% | −1,4 pp | 2,3% |
| Forum voor Democratie | 52 | 4,9% | 2,8% | +2,1 pp | 4,6% |
| JA21 | 43 | 4,1% | 4,1% | −0,1 pp | 2,6% |
| SGP | 31 | 2,9% | 1,3% | +1,6 pp | 5,7% |
| ChristenUnie | 29 | 2,7% | 2,2% | +0,5 pp | 3,3% |
| BBB | 17 | 1,6% | 1,0% | +0,6 pp | 4,1% |
| Partij voor de Dieren | 17 | 1,6% | 3,0% | −1,4 pp | 1,4% |
| Volt | 16 | 1,5% | 1,8% | −0,3 pp | 2,2% |
| DENK | 14 | 1,3% | 2,6% | −1,3 pp | 1,3% |
| 50PLUS | 10 | 0,9% | 1,1% | −0,1 pp | 2,3% |
| SP | 10 | 0,9% | 1,5% | −0,5 pp | 1,7% |
| FNP | 5 | 0,5% | 0,1% | +0,4 pp | 19,2% |
| NSC | 2 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 1,6% |
| Vrede voor Dieren | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,0 pp | 3,6% |
| DE LINIE | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 6,3% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 2,0% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,4% | −0,4 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Zeist, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +3,4 pp meer dan gemiddeld in Zeist.
- Qua gewicht is dit het 20e van de 38 stembureaus: 2,6% van alle geldige stemmen in Zeist en 0,0102% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 38 stemmen in Zeist komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Zeist
- 't Noorderpunt 1.075 stemmen · GroenLinks-PvdA 24%
- Sionskerk A 1.053 stemmen · D66 33%
- Noorderlichtkerk 1.081 stemmen · D66 25%
- Wijkcentrum ’t Volle Hof 1.047 stemmen · GroenLinks-PvdA 23%
- Wijkcentrum De Koppeling B 1.103 stemmen · GroenLinks-PvdA 22%
- Gemeentehuis A 1.005 stemmen · D66 28%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.