Stembureau Dolderse Sportclub DOSC in Zeist (2023)
Postcode 3734 EJ · Wijk Den Dolder e.o.
Hier zijn 812 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 22,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 183 | 22,5% | 19,0% | +3,6 pp | 2,4% |
| GroenLinks-PvdA | 176 | 21,7% | 22,0% | −0,3 pp | 2,0% |
| PVV | 134 | 16,5% | 15,0% | +1,5 pp | 2,3% |
| D66 | 96 | 11,8% | 10,7% | +1,2 pp | 2,3% |
| Nieuw Sociaal Contract | 58 | 7,1% | 9,7% | −2,6 pp | 1,5% |
| Partij voor de Dieren | 31 | 3,8% | 3,4% | +0,4 pp | 2,3% |
| CDA | 24 | 3,0% | 3,1% | −0,1 pp | 2,0% |
| Volt | 24 | 3,0% | 2,9% | +0,0 pp | 2,1% |
| SP | 19 | 2,3% | 2,4% | −0,1 pp | 2,0% |
| Forum voor Democratie | 18 | 2,2% | 1,8% | +0,4 pp | 2,5% |
| BBB | 14 | 1,7% | 1,6% | +0,2 pp | 2,3% |
| ChristenUnie | 10 | 1,2% | 2,3% | −1,1 pp | 1,1% |
| DENK | 7 | 0,9% | 2,7% | −1,9 pp | 0,6% |
| BVNL / Groep Van Haga | 5 | 0,6% | 0,3% | +0,3 pp | 4,0% |
| JA21 | 4 | 0,5% | 0,6% | −0,1 pp | 1,7% |
| SGP | 4 | 0,5% | 1,4% | −0,9 pp | 0,7% |
| 50PLUS | 2 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 1,5% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 4,5% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 7,7% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 2,6% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,4% | −0,4 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Zeist, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +3,6 pp meer dan gemiddeld in Zeist.
- Qua gewicht is dit het 31e van de 38 stembureaus: 2,0% van alle geldige stemmen in Zeist en 0,0079% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 49 stemmen in Zeist komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Zeist
- Participatiepunt Abrona 815 stemmen · PVV 21%
- Gymlokaal Noordweg 806 stemmen · PVV 22%
- Sionskerk B 826 stemmen · GroenLinks-PvdA 25%
- Speeltuin Kindervreugd 794 stemmen · PVV 25%
- Wijkcentrum De Koppeling B 852 stemmen · GroenLinks-PvdA 24%
- Zeister vrije school locatie Burg. van Tuylllaan 789 stemmen · GroenLinks-PvdA 34%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.