Stembureau Schoolgebouw ICBS Octant/ OBS Ayundo in Zaanstad (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 1566 MX · Wijk Assendelft-Noord

Hier zijn 1.817 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 19,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 353 19,4% 16,8% +2,6 pp 2,5%
PVV 320 17,6% 18,2% −0,6 pp 2,1%
VVD 286 15,7% 13,2% +2,5 pp 2,6%
GroenLinks-PvdA 188 10,3% 15,2% −4,8 pp 1,5%
JA21 169 9,3% 5,8% +3,5 pp 3,5%
CDA 119 6,5% 6,9% −0,4 pp 2,1%
DENK 106 5,8% 5,5% +0,3 pp 2,3%
Forum voor Democratie 88 4,8% 4,9% −0,0 pp 2,2%
BBB 32 1,8% 2,0% −0,2 pp 1,9%
Partij voor de Dieren 32 1,8% 2,8% −1,0 pp 1,4%
50PLUS 27 1,5% 1,9% −0,4 pp 1,7%
SP 23 1,3% 2,5% −1,3 pp 1,1%
Volt 14 0,8% 0,9% −0,1 pp 1,9%
NSC 13 0,7% 0,4% +0,3 pp 4,0%
BIJ1 11 0,6% 0,6% −0,0 pp 2,1%
ChristenUnie 9 0,5% 1,0% −0,5 pp 1,1%
SGP 7 0,4% 0,4% −0,1 pp 1,9%
Piratenpartij 6 0,3% 0,2% +0,2 pp 4,1%
BVNL 3 0,2% 0,2% −0,1 pp 1,6%
DE LINIE 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 3,9%
FNP 3 0,2% 0,0% +0,1 pp 15,0%
NL PLAN 2 0,1% 0,1% +0,1 pp 4,4%
Vrede voor Dieren 2 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,2%
LP 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 0,9%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Zaanstad, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −4,8 pp minder dan gemiddeld in Zaanstad.
  • Qua gewicht is dit het 5e van de 74 stembureaus: 2,2% van alle geldige stemmen in Zaanstad en 0,0175% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 46 stemmen in Zaanstad komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Zaanstad

Alle stembureaus in Zaanstad

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.