Stembureau Stembureau Handboogschutterij 'Czaar-Peter' in Zaanstad (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 1505 VH · Wijk Zaandam Zuid

Hier zijn 1.213 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 24,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 297 24,5% 25,7% −1,2 pp 1,4%
GroenLinks-PvdA 227 18,7% 17,8% +0,9 pp 1,5%
DENK 186 15,3% 5,5% +9,8 pp 4,0%
Nieuw Sociaal Contract 122 10,1% 10,7% −0,7 pp 1,4%
VVD 98 8,1% 13,7% −5,7 pp 0,9%
SP 47 3,9% 4,2% −0,3 pp 1,3%
D66 41 3,4% 5,5% −2,1 pp 0,9%
Forum voor Democratie 38 3,1% 2,9% +0,2 pp 1,6%
Partij voor de Dieren 38 3,1% 2,7% +0,4 pp 1,7%
Volt 24 2,0% 1,3% +0,7 pp 2,2%
BIJ1 18 1,5% 0,8% +0,7 pp 2,8%
BBB 16 1,3% 3,1% −1,8 pp 0,6%
BVNL / Groep Van Haga 14 1,2% 0,6% +0,5 pp 2,6%
50PLUS 10 0,8% 0,9% −0,0 pp 1,4%
CDA 10 0,8% 1,8% −1,0 pp 0,7%
ChristenUnie 9 0,7% 1,0% −0,3 pp 1,1%
JA21 5 0,4% 0,7% −0,3 pp 0,8%
PartijvdSport 4 0,3% 0,1% +0,3 pp 6,2%
Piratenpartij - De Groenen 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 2,5%
Nederland met een PLAN 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 2,9%
SGP 2 0,2% 0,3% −0,2 pp 0,7%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 2,9%
Splinter 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,7%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Zaanstad, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier +9,8 pp meer dan gemiddeld in Zaanstad.
  • Qua gewicht is dit het 32e van de 76 stembureaus: 1,5% van alle geldige stemmen in Zaanstad en 0,0118% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 69 stemmen in Zaanstad komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Zaanstad

Alle stembureaus in Zaanstad

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.