Stembureau Stembureau Apostolisch Genootschap in Zaanstad (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 1544 RV · Wijk Oud Zaandijk

Hier zijn 873 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 23,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 205 23,5% 25,7% −2,2 pp 1,0%
GroenLinks-PvdA 185 21,2% 17,8% +3,4 pp 1,2%
VVD 142 16,3% 13,7% +2,5 pp 1,2%
Nieuw Sociaal Contract 59 6,8% 10,7% −4,0 pp 0,7%
D66 54 6,2% 5,5% +0,7 pp 1,2%
SP 49 5,6% 4,2% +1,4 pp 1,4%
Partij voor de Dieren 42 4,8% 2,7% +2,1 pp 1,9%
BBB 27 3,1% 3,1% −0,0 pp 1,0%
Forum voor Democratie 24 2,7% 2,9% −0,1 pp 1,0%
Volt 21 2,4% 1,3% +1,1 pp 1,9%
CDA 11 1,3% 1,8% −0,5 pp 0,7%
ChristenUnie 10 1,1% 1,0% +0,1 pp 1,2%
DENK 10 1,1% 5,5% −4,4 pp 0,2%
50PLUS 8 0,9% 0,9% +0,0 pp 1,1%
BVNL / Groep Van Haga 8 0,9% 0,6% +0,3 pp 1,5%
JA21 6 0,7% 0,7% −0,0 pp 1,0%
BIJ1 3 0,3% 0,8% −0,4 pp 0,5%
PartijvdSport 3 0,3% 0,1% +0,3 pp 4,6%
Samen voor Nederland 2 0,2% 0,1% +0,2 pp 3,8%
Splinter 2 0,2% 0,2% +0,1 pp 1,5%
LP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 2,9%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,4%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,3% −0,3 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Zaanstad, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier −4,4 pp minder dan gemiddeld in Zaanstad.
  • Qua gewicht is dit het 51e van de 76 stembureaus: 1,0% van alle geldige stemmen in Zaanstad en 0,0085% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 95 stemmen in Zaanstad komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Zaanstad

Alle stembureaus in Zaanstad

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.