Stembureau ZorgcentrumTorenerf in Wormerland (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 1531 GA · Wijk Wormer

Hier zijn 1.498 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 18,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 283 18,9% 18,5% +0,4 pp 14,4%
PVV 269 18,0% 16,2% +1,7 pp 15,7%
VVD 186 12,4% 17,2% −4,8 pp 10,2%
GroenLinks-PvdA 183 12,2% 12,9% −0,7 pp 13,4%
CDA 178 11,9% 9,6% +2,3 pp 17,5%
JA21 96 6,4% 6,6% −0,2 pp 13,8%
Forum voor Democratie 68 4,5% 5,0% −0,4 pp 12,9%
BBB 49 3,3% 3,5% −0,2 pp 13,2%
50PLUS 42 2,8% 1,8% +1,0 pp 22,5%
SP 30 2,0% 2,3% −0,3 pp 12,4%
Partij voor de Dieren 29 1,9% 2,0% −0,1 pp 13,4%
ChristenUnie 18 1,2% 0,9% +0,3 pp 18,0%
DENK 16 1,1% 0,8% +0,2 pp 17,8%
Volt 13 0,9% 0,7% +0,1 pp 16,7%
SGP 11 0,7% 0,6% +0,1 pp 16,2%
NSC 10 0,7% 0,4% +0,3 pp 25,0%
Piratenpartij 5 0,3% 0,2% +0,2 pp 29,4%
Vrede voor Dieren 4 0,3% 0,2% +0,1 pp 21,1%
BIJ1 3 0,2% 0,2% −0,0 pp 12,5%
FNP 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 100,0%
LP 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 16,7%
BVNL 1 0,1% 0,2% −0,2 pp 4,2%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Wormerland, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −4,8 pp minder dan gemiddeld in Wormerland.
  • Qua gewicht is dit het 2e van de 9 stembureaus: 14,1% van alle geldige stemmen in Wormerland en 0,0144% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 7 stemmen in Wormerland komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Wormerland

Alle stembureaus in Wormerland

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.