Stembureau 1456 in Wormerland (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 1456 CB · Wijk Wijdewormer

Hier zijn 1.371 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 23,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 318 23,2% 17,2% +6,0 pp 17,5%
D66 218 15,9% 18,5% −2,6 pp 11,1%
PVV 195 14,2% 16,2% −2,0 pp 11,4%
CDA 120 8,8% 9,6% −0,8 pp 11,8%
BBB 115 8,4% 3,5% +4,9 pp 30,9%
GroenLinks-PvdA 114 8,3% 12,9% −4,6 pp 8,4%
JA21 105 7,7% 6,6% +1,1 pp 15,1%
Forum voor Democratie 65 4,7% 5,0% −0,2 pp 12,4%
SP 33 2,4% 2,3% +0,1 pp 13,7%
Partij voor de Dieren 23 1,7% 2,0% −0,4 pp 10,6%
50PLUS 13 0,9% 1,8% −0,8 pp 7,0%
DENK 13 0,9% 0,8% +0,1 pp 14,4%
SGP 11 0,8% 0,6% +0,2 pp 16,2%
ChristenUnie 8 0,6% 0,9% −0,4 pp 8,0%
Volt 8 0,6% 0,7% −0,2 pp 10,3%
BVNL 4 0,3% 0,2% +0,1 pp 16,7%
NSC 3 0,2% 0,4% −0,2 pp 7,5%
Piratenpartij 2 0,1% 0,2% −0,0 pp 11,8%
Vrede voor Dieren 2 0,1% 0,2% −0,0 pp 10,5%
LP 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 8,3%
BIJ1 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Wormerland, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +6,0 pp meer dan gemiddeld in Wormerland.
  • Qua gewicht is dit het 4e van de 9 stembureaus: 12,9% van alle geldige stemmen in Wormerland en 0,0132% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 8 stemmen in Wormerland komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Wormerland

Alle stembureaus in Wormerland

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.