Stembureau R. de Jagerschool in Woerden (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 3445 TM

Hier zijn 1.102 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 20,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 229 20,8% 18,3% +2,5 pp 3,6%
CDA 178 16,2% 16,2% −0,0 pp 3,2%
GroenLinks-PvdA 169 15,3% 10,9% +4,5 pp 4,5%
VVD 134 12,2% 15,6% −3,5 pp 2,5%
PVV 83 7,5% 12,1% −4,5 pp 2,0%
ChristenUnie 61 5,5% 3,1% +2,5 pp 5,8%
JA21 57 5,2% 6,4% −1,2 pp 2,6%
SGP 57 5,2% 3,6% +1,6 pp 4,6%
DENK 28 2,5% 1,8% +0,7 pp 4,4%
Forum voor Democratie 28 2,5% 3,4% −0,9 pp 2,4%
BBB 26 2,4% 2,8% −0,4 pp 2,8%
50PLUS 15 1,4% 1,0% +0,3 pp 4,3%
SP 12 1,1% 1,2% −0,1 pp 3,0%
Volt 12 1,1% 1,1% +0,0 pp 3,2%
Partij voor de Dieren 6 0,5% 1,6% −1,0 pp 1,1%
NSC 3 0,3% 0,3% −0,0 pp 3,0%
BIJ1 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,7%
DE LINIE 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 8,3%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 3,2%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 2,5%
BVNL 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Woerden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −4,5 pp minder dan gemiddeld in Woerden.
  • Qua gewicht is dit het 19e van de 28 stembureaus: 3,2% van alle geldige stemmen in Woerden en 0,0106% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 31 stemmen in Woerden komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Woerden

Alle stembureaus in Woerden

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.