Stembureau Kruiskerk in Woerden (2025)
Postcode 3443 CD · Wijk Woerden-Midden
Hier zijn 1.293 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 17,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 225 | 17,4% | 12,1% | +5,3 pp | 5,4% |
| D66 | 175 | 13,5% | 18,3% | −4,8 pp | 2,8% |
| GroenLinks-PvdA | 170 | 13,1% | 10,9% | +2,3 pp | 4,6% |
| CDA | 167 | 12,9% | 16,2% | −3,3 pp | 3,0% |
| VVD | 148 | 11,4% | 15,6% | −4,2 pp | 2,8% |
| DENK | 98 | 7,6% | 1,8% | +5,7 pp | 15,5% |
| JA21 | 74 | 5,7% | 6,4% | −0,7 pp | 3,4% |
| Forum voor Democratie | 42 | 3,2% | 3,4% | −0,1 pp | 3,6% |
| SGP | 35 | 2,7% | 3,6% | −0,9 pp | 2,8% |
| BBB | 32 | 2,5% | 2,8% | −0,3 pp | 3,4% |
| ChristenUnie | 32 | 2,5% | 3,1% | −0,6 pp | 3,0% |
| SP | 26 | 2,0% | 1,2% | +0,8 pp | 6,5% |
| Partij voor de Dieren | 22 | 1,7% | 1,6% | +0,1 pp | 4,1% |
| 50PLUS | 15 | 1,2% | 1,0% | +0,1 pp | 4,3% |
| Volt | 12 | 0,9% | 1,1% | −0,2 pp | 3,2% |
| NSC | 9 | 0,7% | 0,3% | +0,4 pp | 8,9% |
| BIJ1 | 4 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 6,9% |
| LP | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 9,7% |
| Piratenpartij | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 6,5% |
| NL PLAN | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 7,7% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 2,5% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Woerden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +5,3 pp meer dan gemiddeld in Woerden.
- Qua gewicht is dit het 12e van de 28 stembureaus: 3,8% van alle geldige stemmen in Woerden en 0,0124% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 27 stemmen in Woerden komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Woerden
- 'Het Trefpunt', Centrum NH Kerk 1.405 stemmen · VVD 22%
- MFC Dezibel 1.269 stemmen · D66 19%
- KBS de Franciscus 1.492 stemmen · D66 21%
- Centrum Jeugd en gezin 1.242 stemmen · D66 18%
- Bibliotheek Woerden 1.515 stemmen · D66 21%
- Sporthal Bulwijk 1.217 stemmen · D66 21%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.