Stembureau Jeugdhuis Woezik in Wijchen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6604 CC · Wijk Wijchen kern

Hier zijn 2.166 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 28,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 611 28,2% 27,6% +0,6 pp 8,1%
VVD 483 22,3% 18,9% +3,4 pp 9,4%
Nieuw Sociaal Contract 292 13,5% 14,2% −0,7 pp 7,6%
GroenLinks-PvdA 245 11,3% 13,0% −1,7 pp 6,9%
D66 162 7,5% 6,7% +0,8 pp 8,9%
BBB 97 4,5% 4,3% +0,2 pp 8,4%
SP 60 2,8% 3,8% −1,1 pp 5,7%
CDA 56 2,6% 3,6% −1,0 pp 5,8%
Partij voor de Dieren 43 2,0% 1,7% +0,3 pp 9,5%
Forum voor Democratie 39 1,8% 1,6% +0,2 pp 9,0%
Volt 29 1,3% 1,3% +0,1 pp 8,4%
JA21 16 0,7% 0,8% −0,0 pp 7,8%
50PLUS 9 0,4% 0,6% −0,2 pp 5,4%
BVNL / Groep Van Haga 6 0,3% 0,4% −0,1 pp 5,3%
ChristenUnie 5 0,2% 0,5% −0,2 pp 4,0%
DENK 5 0,2% 0,7% −0,4 pp 2,7%
BIJ1 3 0,1% 0,1% −0,0 pp 7,5%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,1% 0,0% +0,0 pp 16,7%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,0% 0,0% +0,0 pp 16,7%
PartijvdSport 1 0,0% 0,1% −0,0 pp 5,3%
Splinter 1 0,0% 0,1% −0,0 pp 4,8%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Wijchen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +3,4 pp meer dan gemiddeld in Wijchen.
  • Qua gewicht is dit het 2e van de 22 stembureaus: 8,0% van alle geldige stemmen in Wijchen en 0,0211% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 13 stemmen in Wijchen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Wijchen

Alle stembureaus in Wijchen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.