Stembureau Kluinveenschool in Wierden (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 7641 AL · Wijk Wierden (kern)

Hier zijn 1.298 geldige stemmen uitgebracht. CDA werd hier de grootste met 24,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
CDA 318 24,5% 22,6% +1,9 pp 8,0%
VVD 230 17,7% 16,7% +1,0 pp 7,9%
PVV 159 12,2% 16,2% −3,9 pp 5,6%
D66 128 9,9% 8,7% +1,1 pp 8,4%
BBB 97 7,5% 5,9% +1,6 pp 9,4%
JA21 88 6,8% 7,9% −1,1 pp 6,4%
Forum voor Democratie 71 5,5% 5,2% +0,3 pp 7,8%
ChristenUnie 65 5,0% 4,0% +1,0 pp 9,2%
SGP 51 3,9% 4,6% −0,6 pp 6,4%
GroenLinks-PvdA 43 3,3% 4,4% −1,1 pp 5,6%
50PLUS 15 1,2% 0,9% +0,3 pp 9,5%
SP 11 0,8% 0,9% −0,1 pp 6,6%
Partij voor de Dieren 9 0,7% 0,5% +0,2 pp 9,8%
NSC 7 0,5% 0,6% −0,1 pp 6,3%
BIJ1 3 0,2% 0,1% +0,2 pp 27,3%
Volt 2 0,2% 0,3% −0,2 pp 3,6%
BVNL 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 4,5%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
DENK 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Wierden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −3,9 pp minder dan gemiddeld in Wierden.
  • Qua gewicht is dit het 6e van de 15 stembureaus: 7,4% van alle geldige stemmen in Wierden en 0,0125% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 13 stemmen in Wierden komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Wierden

Alle stembureaus in Wierden

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.