Stembureau Dorpsstraat 57 in Wierden (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 7468 CE · Wijk Enter (kern)

Hier zijn 2.104 geldige stemmen uitgebracht. Nieuw Sociaal Contract werd hier de grootste met 27,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
Nieuw Sociaal Contract 583 27,7% 27,8% −0,0 pp 12,3%
PVV 498 23,7% 22,3% +1,4 pp 13,1%
VVD 287 13,6% 13,4% +0,2 pp 12,5%
BBB 200 9,5% 10,0% −0,4 pp 11,8%
ChristenUnie 135 6,4% 4,3% +2,1 pp 18,2%
CDA 102 4,8% 5,0% −0,1 pp 12,0%
SGP 96 4,6% 3,8% +0,7 pp 14,6%
GroenLinks-PvdA 56 2,7% 5,0% −2,4 pp 6,5%
D66 37 1,8% 2,5% −0,7 pp 8,7%
Forum voor Democratie 27 1,3% 1,5% −0,2 pp 10,7%
JA21 22 1,0% 0,7% +0,4 pp 18,8%
Partij voor de Dieren 17 0,8% 0,6% +0,2 pp 15,5%
SP 17 0,8% 1,5% −0,7 pp 6,6%
Volt 9 0,4% 0,6% −0,2 pp 8,3%
50PLUS 5 0,2% 0,2% +0,1 pp 15,6%
BVNL / Groep Van Haga 5 0,2% 0,4% −0,2 pp 6,8%
BIJ1 3 0,1% 0,0% +0,1 pp 42,9%
DENK 1 0,0% 0,2% −0,1 pp 3,7%
LP 1 0,0% 0,0% +0,0 pp 33,3%
PartijvdSport 1 0,0% 0,0% +0,0 pp 33,3%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,0% 0,0% +0,0 pp 16,7%
Splinter 1 0,0% 0,0% +0,0 pp 20,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Wierden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −2,4 pp minder dan gemiddeld in Wierden.
  • Qua gewicht is dit het 1e van de 15 stembureaus: 12,3% van alle geldige stemmen in Wierden en 0,0205% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 8 stemmen in Wierden komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Wierden

Alle stembureaus in Wierden

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.