Stembureau Jongerencentrum Creon in Westervoort (2023)
Postcode 6932 NA · Wijk Westervoort
Hier zijn 1.084 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 30,0% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 325 | 30,0% | 29,8% | +0,1 pp | 11,8% |
| Nieuw Sociaal Contract | 166 | 15,3% | 13,7% | +1,6 pp | 13,1% |
| GroenLinks-PvdA | 161 | 14,9% | 14,5% | +0,3 pp | 12,0% |
| VVD | 146 | 13,5% | 14,4% | −0,9 pp | 11,0% |
| D66 | 53 | 4,9% | 5,6% | −0,7 pp | 10,3% |
| SP | 47 | 4,3% | 3,7% | +0,6 pp | 13,6% |
| BBB | 37 | 3,4% | 3,8% | −0,4 pp | 10,5% |
| Partij voor de Dieren | 28 | 2,6% | 1,9% | +0,7 pp | 15,7% |
| Forum voor Democratie | 27 | 2,5% | 2,3% | +0,2 pp | 12,7% |
| CDA | 26 | 2,4% | 3,4% | −1,0 pp | 8,2% |
| ChristenUnie | 17 | 1,6% | 1,2% | +0,3 pp | 14,8% |
| DENK | 15 | 1,4% | 1,7% | −0,3 pp | 9,4% |
| Volt | 12 | 1,1% | 1,1% | −0,0 pp | 11,7% |
| JA21 | 8 | 0,7% | 0,8% | −0,1 pp | 11,0% |
| 50PLUS | 7 | 0,6% | 0,7% | −0,0 pp | 10,9% |
| BVNL / Groep Van Haga | 3 | 0,3% | 0,3% | −0,1 pp | 9,7% |
| BIJ1 | 2 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 8,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 2 | 0,2% | 0,0% | +0,1 pp | 50,0% |
| Nederland met een PLAN | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 16,7% |
| SGP | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 4,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Westervoort, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Nieuw Sociaal Contract haalde hier +1,6 pp meer dan gemiddeld in Westervoort.
- Qua gewicht is dit het 4e van de 9 stembureaus: 11,7% van alle geldige stemmen in Westervoort en 0,0105% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 9 stemmen in Westervoort komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Westervoort
- Basisschool het Ravelijn 1.277 stemmen · PVV 31%
- Huize Vredenburg 922 stemmen · PVV 23%
- De Nieuwhof 1.800 stemmen · PVV 36%
- Wijkcentrum de Bult 819 stemmen · PVV 39%
- Gemeentehuis 1.926 stemmen · PVV 25%
- Zalencentrum Wieleman 723 stemmen · PVV 29%
Alle stembureaus in Westervoort
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.