Stembureau Dorpshuis Dörpsstee in Westerkwartier (2025)
Postcode 9804 RL · Wijk Zuidhorn
Hier zijn 908 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 16,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 152 | 16,7% | 11,5% | +5,3 pp | 3,1% |
| CDA | 139 | 15,3% | 16,8% | −1,5 pp | 2,0% |
| PVV | 114 | 12,6% | 15,5% | −2,9 pp | 1,7% |
| D66 | 101 | 11,1% | 13,3% | −2,1 pp | 1,8% |
| ChristenUnie | 78 | 8,6% | 5,5% | +3,1 pp | 3,3% |
| SGP | 63 | 6,9% | 2,2% | +4,8 pp | 6,8% |
| BBB | 60 | 6,6% | 6,5% | +0,1 pp | 2,2% |
| VVD | 60 | 6,6% | 11,6% | −5,0 pp | 1,2% |
| JA21 | 33 | 3,6% | 4,4% | −0,7 pp | 1,8% |
| Forum voor Democratie | 30 | 3,3% | 5,6% | −2,3 pp | 1,3% |
| SP | 21 | 2,3% | 2,6% | −0,3 pp | 1,9% |
| Partij voor de Dieren | 20 | 2,2% | 1,4% | +0,8 pp | 3,4% |
| Volt | 12 | 1,3% | 0,7% | +0,7 pp | 4,2% |
| NSC | 10 | 1,1% | 0,4% | +0,7 pp | 5,9% |
| 50PLUS | 6 | 0,7% | 1,2% | −0,5 pp | 1,2% |
| BVNL | 3 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 3,5% |
| FNP | 3 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 3,2% |
| DENK | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 1,1% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 2,3% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,7% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Westerkwartier, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +5,3 pp meer dan gemiddeld in Westerkwartier.
- Qua gewicht is dit het 20e van de 59 stembureaus: 2,1% van alle geldige stemmen in Westerkwartier en 0,0087% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 47 stemmen in Westerkwartier komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Westerkwartier
- Steakhouse André Dokter 916 stemmen · D66 20%
- Mfc De Veste 893 stemmen · PVV 23%
- De Meeden 918 stemmen · GroenLinks-PvdA 17%
- Kerk De Zaaier 869 stemmen · CDA 19%
- Sporthal Quicksilver S 927 stemmen · GroenLinks-PvdA 18%
- Mfc De Molenstreek 859 stemmen · PVV 17%
Alle stembureaus in Westerkwartier
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.