Stembureau Sleutelkwartier (SK Lab) in Waddinxveen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 2741 GS · Wijk Centrum

Hier zijn 706 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 28,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 200 28,3% 24,5% +3,8 pp 4,1%
VVD 88 12,5% 16,1% −3,6 pp 2,7%
SGP 77 10,9% 8,3% +2,6 pp 4,6%
Nieuw Sociaal Contract 63 8,9% 12,2% −3,2 pp 2,6%
GroenLinks-PvdA 53 7,5% 9,4% −1,9 pp 2,8%
ChristenUnie 46 6,5% 6,1% +0,4 pp 3,8%
BBB 32 4,5% 3,1% +1,4 pp 5,1%
CDA 26 3,7% 3,9% −0,3 pp 3,3%
Forum voor Democratie 26 3,7% 2,4% +1,3 pp 5,5%
D66 25 3,5% 5,3% −1,7 pp 2,4%
DENK 16 2,3% 2,1% +0,2 pp 3,8%
SP 16 2,3% 2,2% +0,1 pp 3,6%
Partij voor de Dieren 9 1,3% 1,3% +0,0 pp 3,6%
Volt 9 1,3% 0,9% +0,4 pp 5,3%
BVNL / Groep Van Haga 6 0,8% 0,5% +0,4 pp 6,5%
LP 4 0,6% 0,0% +0,5 pp 57,1%
JA21 3 0,4% 0,8% −0,4 pp 1,9%
Splinter 3 0,4% 0,1% +0,3 pp 10,3%
Samen voor Nederland 2 0,3% 0,1% +0,2 pp 14,3%
50PLUS 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 1,1%
BIJ1 1 0,1% 0,2% −0,0 pp 2,9%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Waddinxveen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +3,8 pp meer dan gemiddeld in Waddinxveen.
  • Qua gewicht is dit het 16e van de 19 stembureaus: 3,5% van alle geldige stemmen in Waddinxveen en 0,0069% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 28 stemmen in Waddinxveen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Waddinxveen

Alle stembureaus in Waddinxveen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.