Stembureau Projectbureau Triangel in Waddinxveen (2023)
Postcode 2742 KK · Wijk Zuidplas 90
Hier zijn 658 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 22,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 149 | 22,6% | 24,5% | −1,9 pp | 3,1% |
| VVD | 139 | 21,1% | 16,1% | +5,0 pp | 4,3% |
| Nieuw Sociaal Contract | 71 | 10,8% | 12,2% | −1,4 pp | 2,9% |
| SGP | 59 | 9,0% | 8,3% | +0,6 pp | 3,6% |
| GroenLinks-PvdA | 57 | 8,7% | 9,4% | −0,7 pp | 3,0% |
| D66 | 52 | 7,9% | 5,3% | +2,6 pp | 5,0% |
| ChristenUnie | 29 | 4,4% | 6,1% | −1,7 pp | 2,4% |
| BBB | 21 | 3,2% | 3,1% | +0,1 pp | 3,4% |
| DENK | 20 | 3,0% | 2,1% | +0,9 pp | 4,8% |
| Forum voor Democratie | 16 | 2,4% | 2,4% | +0,1 pp | 3,4% |
| CDA | 14 | 2,1% | 3,9% | −1,8 pp | 1,8% |
| Partij voor de Dieren | 8 | 1,2% | 1,3% | −0,0 pp | 3,2% |
| JA21 | 6 | 0,9% | 0,8% | +0,1 pp | 3,8% |
| 50PLUS | 5 | 0,8% | 0,4% | +0,3 pp | 5,7% |
| SP | 5 | 0,8% | 2,2% | −1,5 pp | 1,1% |
| Volt | 4 | 0,6% | 0,9% | −0,2 pp | 2,4% |
| BIJ1 | 1 | 0,2% | 0,2% | −0,0 pp | 2,9% |
| BVNL / Groep Van Haga | 1 | 0,2% | 0,5% | −0,3 pp | 1,1% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 8,3% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Waddinxveen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +5,0 pp meer dan gemiddeld in Waddinxveen.
- Qua gewicht is dit het 17e van de 19 stembureaus: 3,3% van alle geldige stemmen in Waddinxveen en 0,0064% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 30 stemmen in Waddinxveen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Waddinxveen
- Sleutelkwartier (SK Lab) 706 stemmen · PVV 28%
- Speeltuin de Overkant 467 stemmen · PVV 21%
- Zuidhonk zaal A 875 stemmen · PVV 26%
- Genenhout tijdelijk stembureau 307 stemmen · PVV 31%
- Rehobothschool 875 stemmen · PVV 22%
- Kleurrijk 877 stemmen · PVV 27%
Alle stembureaus in Waddinxveen
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.