Hoe stemde Vrouwenparochie in Waadhoeke in 2023?

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 22 november 2023 zijn bij de 1 stembureaus in Vrouwenparochie 429 geldige stemmen uitgebracht (1,4% van alle stemmen in Waadhoeke). PVV werd hier de grootste met 33,1%. Vergeleken met heel Waadhoeke scoorden PVV (+8,8 pp) en BBB (+4,2 pp) hier hoger en CDA (−3,2 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
PVV 142 33,1% 24,3% +8,8 pp
Nieuw Sociaal Contract 65 15,2% 17,6% −2,5 pp
BBB 59 13,8% 9,6% +4,2 pp
GroenLinks-PvdA 46 10,7% 13,6% −2,8 pp
VVD 36 8,4% 11,2% −2,8 pp
Forum voor Democratie 18 4,2% 2,4% +1,8 pp
CDA 14 3,3% 6,4% −3,2 pp
SP 14 3,3% 3,5% −0,2 pp
D66 9 2,1% 3,7% −1,6 pp
50PLUS 5 1,2% 0,5% +0,6 pp
ChristenUnie 4 0,9% 2,1% −1,1 pp
Partij voor de Dieren 4 0,9% 1,6% −0,7 pp
BVNL / Groep Van Haga 3 0,7% 0,8% −0,1 pp
Volt 3 0,7% 0,7% +0,0 pp
JA21 2 0,5% 0,6% −0,2 pp
Splinter 2 0,5% 0,1% +0,3 pp
BIJ1 1 0,2% 0,1% +0,1 pp
Piratenpartij - De Groenen 1 0,2% 0,1% +0,1 pp
SGP 1 0,2% 0,6% −0,3 pp
DENK 0 0,0% 0,2% −0,2 pp
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp

Stembureaus in Vrouwenparochie

  • MFC Froubuurt Vrouwenparochie · 9077 SN · 429 stemmen · PVV 33%

Andere wijken in Waadhoeke

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Waadhoeke · Alle stembureaus