Stembureau Rode Kruislaan 3 Gymzaal in Voorne aan Zee (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025

Postcode 3223 MA · Wijk Ravense Hoek

Hier zijn 1.302 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 33,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 438 33,6% 34,1% −0,4 pp 2,8%
VVD 361 27,7% 19,1% +8,6 pp 4,2%
Nieuw Sociaal Contract 157 12,1% 12,8% −0,8 pp 2,7%
GroenLinks-PvdA 82 6,3% 9,1% −2,8 pp 2,0%
D66 60 4,6% 4,5% +0,1 pp 2,9%
Forum voor Democratie 32 2,5% 3,0% −0,6 pp 2,3%
BBB 30 2,3% 3,6% −1,3 pp 1,8%
CDA 28 2,2% 2,4% −0,3 pp 2,5%
SP 25 1,9% 3,2% −1,2 pp 1,7%
Partij voor de Dieren 18 1,4% 1,7% −0,4 pp 2,3%
JA21 15 1,2% 1,0% +0,1 pp 3,2%
DENK 14 1,1% 1,2% −0,2 pp 2,5%
ChristenUnie 9 0,7% 0,8% −0,1 pp 2,4%
BVNL / Groep Van Haga 8 0,6% 0,7% −0,1 pp 2,4%
Volt 7 0,5% 0,9% −0,4 pp 1,7%
Splinter 5 0,4% 0,2% +0,2 pp 6,7%
50PLUS 4 0,3% 0,6% −0,3 pp 1,5%
BIJ1 4 0,3% 0,2% +0,1 pp 4,6%
SGP 3 0,2% 0,3% −0,1 pp 1,9%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 6,7%
LP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 9,1%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Voorne aan Zee, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +8,6 pp meer dan gemiddeld in Voorne aan Zee.
  • Qua gewicht is dit het 7e van de 46 stembureaus: 2,9% van alle geldige stemmen in Voorne aan Zee en 0,0127% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 35 stemmen in Voorne aan Zee komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Voorne aan Zee

Alle stembureaus in Voorne aan Zee

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.