Stembureau Plataanlaan 4 Gymzaal in Voorne aan Zee (2023)
Postcode 3224 TT · Wijk De Struyten
Hier zijn 1.754 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 36,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 640 | 36,5% | 34,1% | +2,4 pp | 4,1% |
| Nieuw Sociaal Contract | 215 | 12,3% | 12,8% | −0,6 pp | 3,7% |
| VVD | 215 | 12,3% | 19,1% | −6,9 pp | 2,5% |
| GroenLinks-PvdA | 155 | 8,8% | 9,1% | −0,3 pp | 3,8% |
| Forum voor Democratie | 84 | 4,8% | 3,0% | +1,8 pp | 6,1% |
| D66 | 76 | 4,3% | 4,5% | −0,2 pp | 3,7% |
| SP | 57 | 3,2% | 3,2% | +0,1 pp | 4,0% |
| BBB | 55 | 3,1% | 3,6% | −0,5 pp | 3,3% |
| Partij voor de Dieren | 49 | 2,8% | 1,7% | +1,0 pp | 6,2% |
| DENK | 46 | 2,6% | 1,2% | +1,4 pp | 8,3% |
| CDA | 32 | 1,8% | 2,4% | −0,6 pp | 2,9% |
| ChristenUnie | 28 | 1,6% | 0,8% | +0,8 pp | 7,5% |
| BVNL / Groep Van Haga | 21 | 1,2% | 0,7% | +0,5 pp | 6,3% |
| JA21 | 20 | 1,1% | 1,0% | +0,1 pp | 4,2% |
| Volt | 19 | 1,1% | 0,9% | +0,2 pp | 4,6% |
| BIJ1 | 12 | 0,7% | 0,2% | +0,5 pp | 13,8% |
| 50PLUS | 11 | 0,6% | 0,6% | +0,0 pp | 4,1% |
| SGP | 9 | 0,5% | 0,3% | +0,2 pp | 5,8% |
| Splinter | 5 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 6,7% |
| Samen voor Nederland | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 5,6% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 6,7% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 9,1% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 2,8% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Voorne aan Zee, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −6,9 pp minder dan gemiddeld in Voorne aan Zee.
- Qua gewicht is dit het 1e van de 46 stembureaus: 3,9% van alle geldige stemmen in Voorne aan Zee en 0,0171% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 26 stemmen in Voorne aan Zee komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Voorne aan Zee
- Branding 53 Gymzaal 1.619 stemmen · PVV 43%
- Bremstraat 3 Buurtcentrum 1.489 stemmen · PVV 35%
- Martin Luther Kinglaan 7 Gymzaal 1.334 stemmen · PVV 36%
- Forel 4 Sporthal 1.315 stemmen · PVV 48%
- Vlinderslag 3 Multi functioneel centrum 1.315 stemmen · PVV 37%
- Rode Kruislaan 3 Gymzaal 1.302 stemmen · PVV 34%
Alle stembureaus in Voorne aan Zee
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.