Stembureau Gymzaal Plataanlaan in Voorne aan Zee (2025)
Postcode 3224 TT · Wijk De Struyten
Hier zijn 837 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 24,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 204 | 24,4% | 23,0% | +1,3 pp | 1,9% |
| VVD | 105 | 12,5% | 18,0% | −5,4 pp | 1,3% |
| D66 | 103 | 12,3% | 13,0% | −0,7 pp | 1,7% |
| CDA | 85 | 10,2% | 9,9% | +0,2 pp | 1,9% |
| Forum voor Democratie | 70 | 8,4% | 7,0% | +1,4 pp | 2,2% |
| GroenLinks-PvdA | 69 | 8,2% | 7,5% | +0,7 pp | 2,0% |
| JA21 | 68 | 8,1% | 9,6% | −1,4 pp | 1,6% |
| 50PLUS | 29 | 3,5% | 2,9% | +0,5 pp | 2,2% |
| DENK | 16 | 1,9% | 1,0% | +0,9 pp | 3,4% |
| Partij voor de Dieren | 16 | 1,9% | 1,3% | +0,6 pp | 2,7% |
| SP | 16 | 1,9% | 1,6% | +0,3 pp | 2,2% |
| BBB | 14 | 1,7% | 2,0% | −0,3 pp | 1,5% |
| ChristenUnie | 14 | 1,7% | 0,8% | +0,9 pp | 3,9% |
| Volt | 10 | 1,2% | 0,6% | +0,6 pp | 3,6% |
| Vrede voor Dieren | 5 | 0,6% | 0,2% | +0,4 pp | 5,6% |
| BIJ1 | 4 | 0,5% | 0,1% | +0,3 pp | 6,3% |
| SGP | 4 | 0,5% | 0,5% | +0,0 pp | 1,9% |
| NSC | 2 | 0,2% | 0,4% | −0,1 pp | 1,2% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 0,8% |
| DE LINIE | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 2,5% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 2,6% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Voorne aan Zee, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −5,4 pp minder dan gemiddeld in Voorne aan Zee.
- Qua gewicht is dit het 31e van de 49 stembureaus: 1,8% van alle geldige stemmen in Voorne aan Zee en 0,0080% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 55 stemmen in Voorne aan Zee komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Voorne aan Zee
- Gymzaal Bolwerk 858 stemmen · PVV 30%
- Careyn Dierenriem 820 stemmen · PVV 35%
- Gymzaal Plataanlaan 869 stemmen · PVV 23%
- Scheepvaart en Transportcollege 788 stemmen · PVV 29%
- Sporthal de Eendr8 898 stemmen · PVV 23%
- Tennisvereniging United Service 788 stemmen · PVV 22%
Alle stembureaus in Voorne aan Zee
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.