Stembureau Gymzaal MFA Ravensehoek in Voorne aan Zee (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023

Postcode 3223 MA · Wijk Ravense Hoek

Hier zijn 1.102 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 24,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 270 24,5% 18,0% +6,5 pp 3,3%
PVV 199 18,1% 23,0% −5,0 pp 1,9%
D66 153 13,9% 13,0% +0,9 pp 2,6%
JA21 144 13,1% 9,6% +3,5 pp 3,3%
CDA 106 9,6% 9,9% −0,3 pp 2,3%
Forum voor Democratie 76 6,9% 7,0% −0,1 pp 2,4%
GroenLinks-PvdA 46 4,2% 7,5% −3,3 pp 1,3%
BBB 24 2,2% 2,0% +0,2 pp 2,6%
50PLUS 20 1,8% 2,9% −1,1 pp 1,5%
SP 15 1,4% 1,6% −0,2 pp 2,1%
ChristenUnie 12 1,1% 0,8% +0,3 pp 3,3%
Partij voor de Dieren 12 1,1% 1,3% −0,2 pp 2,0%
DENK 8 0,7% 1,0% −0,3 pp 1,7%
NSC 5 0,5% 0,4% +0,1 pp 3,0%
Volt 4 0,4% 0,6% −0,2 pp 1,4%
BVNL 3 0,3% 0,3% −0,0 pp 2,3%
SGP 3 0,3% 0,5% −0,2 pp 1,4%
DE LINIE 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,5%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,6%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Voorne aan Zee, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +6,5 pp meer dan gemiddeld in Voorne aan Zee.
  • Qua gewicht is dit het 14e van de 49 stembureaus: 2,4% van alle geldige stemmen in Voorne aan Zee en 0,0106% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 41 stemmen in Voorne aan Zee komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Voorne aan Zee

Alle stembureaus in Voorne aan Zee

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.