Stembureau Stembureau The Blessing kerk in Vlaardingen (2025)
Postcode 3137 CR · Wijk Holy Noord
Hier zijn 1.415 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 19,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 279 | 19,7% | 14,8% | +4,9 pp | 5,0% |
| PVV | 248 | 17,5% | 20,9% | −3,4 pp | 3,1% |
| VVD | 247 | 17,5% | 12,3% | +5,1 pp | 5,3% |
| CDA | 180 | 12,7% | 10,5% | +2,3 pp | 4,6% |
| GroenLinks-PvdA | 158 | 11,2% | 10,7% | +0,5 pp | 3,9% |
| JA21 | 129 | 9,1% | 7,5% | +1,6 pp | 4,6% |
| Forum voor Democratie | 48 | 3,4% | 4,5% | −1,1 pp | 2,8% |
| 50PLUS | 24 | 1,7% | 2,6% | −0,9 pp | 2,5% |
| SP | 18 | 1,3% | 2,1% | −0,8 pp | 2,3% |
| ChristenUnie | 17 | 1,2% | 1,5% | −0,3 pp | 3,1% |
| BBB | 13 | 0,9% | 1,2% | −0,3 pp | 2,9% |
| Partij voor de Dieren | 13 | 0,9% | 1,6% | −0,7 pp | 2,1% |
| Volt | 12 | 0,8% | 0,7% | +0,2 pp | 4,7% |
| SGP | 8 | 0,6% | 1,3% | −0,8 pp | 1,6% |
| DENK | 6 | 0,4% | 6,6% | −6,2 pp | 0,2% |
| NSC | 6 | 0,4% | 0,4% | +0,1 pp | 4,3% |
| Vrede voor Dieren | 3 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 4,4% |
| Piratenpartij | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 4,9% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 1,7% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,4% | −0,3 pp | 0,7% |
| DE LINIE | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 5,0% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 4,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Vlaardingen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier −6,2 pp minder dan gemiddeld in Vlaardingen.
- Qua gewicht is dit het 12e van de 29 stembureaus: 3,7% van alle geldige stemmen in Vlaardingen en 0,0136% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 27 stemmen in Vlaardingen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Vlaardingen
- Stembureau Sporthal Groene Draad ZAAL 1 ingang nooduitgang Fannius Scholtenstraat 1.527 stemmen · PVV 19%
- Stembureau Begraafplaats Emaus 1.409 stemmen · D66 23%
- Stembureau Wijkcentrum West 1.574 stemmen · PVV 25%
- Stembureau De Wouthof 1.357 stemmen · PVV 29%
- Stembureau Woonzorgcentrum Uitzicht 1.607 stemmen · PVV 20%
- Stembureau Gymzaal Lissabonweg 1.350 stemmen · PVV 24%
Alle stembureaus in Vlaardingen
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.