Stembureau Begraafplaats Holy in Vlaardingen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3137 CR · Wijk Holy Noord

Hier zijn 1.658 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 449 27,1% 29,9% −2,8 pp 3,9%
VVD 408 24,6% 13,8% +10,8 pp 7,8%
Nieuw Sociaal Contract 234 14,1% 11,8% +2,3 pp 5,2%
GroenLinks-PvdA 189 11,4% 12,8% −1,4 pp 3,9%
D66 89 5,4% 4,9% +0,5 pp 4,8%
CDA 67 4,0% 3,1% +0,9 pp 5,7%
SP 45 2,7% 4,0% −1,3 pp 3,0%
Forum voor Democratie 38 2,3% 2,5% −0,2 pp 4,0%
BBB 27 1,6% 2,0% −0,3 pp 3,6%
Partij voor de Dieren 26 1,6% 1,8% −0,3 pp 3,7%
JA21 20 1,2% 0,8% +0,4 pp 6,7%
ChristenUnie 19 1,1% 1,9% −0,7 pp 2,7%
Volt 19 1,1% 1,1% +0,1 pp 4,6%
50PLUS 8 0,5% 0,6% −0,1 pp 3,4%
SGP 6 0,4% 1,3% −1,0 pp 1,2%
DENK 4 0,2% 6,6% −6,4 pp 0,2%
PartijvdSport 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 12,0%
Splinter 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 7,0%
BVNL / Groep Van Haga 2 0,1% 0,4% −0,3 pp 1,4%
BIJ1 1 0,1% 0,4% −0,4 pp 0,6%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 7,1%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Vlaardingen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +10,8 pp meer dan gemiddeld in Vlaardingen.
  • Qua gewicht is dit het 5e van de 31 stembureaus: 4,3% van alle geldige stemmen in Vlaardingen en 0,0161% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 23 stemmen in Vlaardingen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Vlaardingen

Alle stembureaus in Vlaardingen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.