Stembureau Stembureau Kerkcentrum Holy in Vlaardingen (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 3136 JJ · Wijk Holy Zuid

Hier zijn 2.195 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 466 21,2% 20,9% +0,3 pp 5,9%
D66 298 13,6% 14,8% −1,2 pp 5,3%
DENK 252 11,5% 6,6% +4,9 pp 10,1%
CDA 240 10,9% 10,5% +0,5 pp 6,1%
GroenLinks-PvdA 218 9,9% 10,7% −0,8 pp 5,4%
VVD 205 9,3% 12,3% −3,0 pp 4,4%
JA21 144 6,6% 7,5% −0,9 pp 5,1%
Forum voor Democratie 120 5,5% 4,5% +1,0 pp 7,0%
50PLUS 51 2,3% 2,6% −0,2 pp 5,2%
SP 46 2,1% 2,1% +0,0 pp 5,8%
SGP 36 1,6% 1,3% +0,3 pp 7,2%
Partij voor de Dieren 34 1,5% 1,6% −0,1 pp 5,6%
ChristenUnie 33 1,5% 1,5% +0,0 pp 6,0%
BBB 16 0,7% 1,2% −0,4 pp 3,6%
BIJ1 9 0,4% 0,4% +0,0 pp 6,5%
Vrede voor Dieren 7 0,3% 0,2% +0,1 pp 10,3%
NSC 6 0,3% 0,4% −0,1 pp 4,3%
Volt 6 0,3% 0,7% −0,4 pp 2,4%
BVNL 4 0,2% 0,2% +0,0 pp 6,7%
DE LINIE 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 10,0%
LP 1 0,0% 0,1% −0,0 pp 4,0%
Piratenpartij 1 0,0% 0,1% −0,1 pp 2,4%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Vlaardingen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier +4,9 pp meer dan gemiddeld in Vlaardingen.
  • Qua gewicht is dit het 2e van de 29 stembureaus: 5,8% van alle geldige stemmen in Vlaardingen en 0,0211% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 17 stemmen in Vlaardingen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Vlaardingen

Alle stembureaus in Vlaardingen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.