Stembureau Stembureau De Windwijzer in Vlaardingen (2025)
Postcode 3134 BD · Wijk Oostwijk
Hier zijn 1.888 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 18,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 352 | 18,6% | 14,8% | +3,9 pp | 6,3% |
| PVV | 329 | 17,4% | 20,9% | −3,5 pp | 4,2% |
| GroenLinks-PvdA | 282 | 14,9% | 10,7% | +4,2 pp | 7,0% |
| CDA | 212 | 11,2% | 10,5% | +0,8 pp | 5,4% |
| VVD | 210 | 11,1% | 12,3% | −1,2 pp | 4,5% |
| JA21 | 101 | 5,3% | 7,5% | −2,1 pp | 3,6% |
| Forum voor Democratie | 99 | 5,2% | 4,5% | +0,7 pp | 5,8% |
| SP | 58 | 3,1% | 2,1% | +1,0 pp | 7,3% |
| DENK | 54 | 2,9% | 6,6% | −3,8 pp | 2,2% |
| Partij voor de Dieren | 51 | 2,7% | 1,6% | +1,1 pp | 8,3% |
| 50PLUS | 28 | 1,5% | 2,6% | −1,1 pp | 2,9% |
| ChristenUnie | 27 | 1,4% | 1,5% | −0,0 pp | 4,9% |
| Volt | 25 | 1,3% | 0,7% | +0,7 pp | 9,9% |
| SGP | 21 | 1,1% | 1,3% | −0,2 pp | 4,2% |
| BBB | 14 | 0,7% | 1,2% | −0,4 pp | 3,2% |
| BIJ1 | 6 | 0,3% | 0,4% | −0,0 pp | 4,3% |
| NSC | 6 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 4,3% |
| BVNL | 4 | 0,2% | 0,2% | +0,1 pp | 6,7% |
| LP | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 12,0% |
| Vrede voor Dieren | 3 | 0,2% | 0,2% | −0,0 pp | 4,4% |
| FNP | 2 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 25,0% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,1 pp | 2,4% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Vlaardingen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +4,2 pp meer dan gemiddeld in Vlaardingen.
- Qua gewicht is dit het 4e van de 29 stembureaus: 5,0% van alle geldige stemmen in Vlaardingen en 0,0181% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 20 stemmen in Vlaardingen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Vlaardingen
- Stembureau Rehobothkerk 1.955 stemmen · PVV 28%
- Stembureau Stadskantoor 1.803 stemmen · PVV 22%
- Stembureau Kerkcentrum Holy 2.195 stemmen · PVV 21%
- Stembureau OBS De Wereldwijzer 1.773 stemmen · PVV 24%
- Stembureau Bethelkerk 2.315 stemmen · D66 22%
- Stembureau Begraafplaats Holy 1.706 stemmen · VVD 21%
Alle stembureaus in Vlaardingen
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.