Stembureau Vianen Clubgebouw V.V. Brederodes in Vijfheerenlanden (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022

Postcode 4133 AX · Wijk Monnikenhof

Hier zijn 1.511 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 384 25,4% 18,5% +6,9 pp 5,5%
VVD 256 16,9% 13,4% +3,5 pp 5,0%
D66 223 14,8% 12,3% +2,5 pp 4,8%
CDA 176 11,6% 14,7% −3,1 pp 3,1%
GroenLinks-PvdA 115 7,6% 7,6% +0,0 pp 4,0%
JA21 114 7,5% 6,3% +1,3 pp 4,8%
Forum voor Democratie 91 6,0% 5,0% +1,0 pp 4,7%
DENK 23 1,5% 3,0% −1,5 pp 2,0%
50PLUS 22 1,5% 1,1% +0,3 pp 5,0%
Partij voor de Dieren 18 1,2% 1,3% −0,1 pp 3,7%
BBB 17 1,1% 2,3% −1,2 pp 1,9%
Volt 16 1,1% 0,6% +0,5 pp 6,9%
SP 15 1,0% 1,3% −0,3 pp 3,1%
ChristenUnie 14 0,9% 3,9% −3,0 pp 0,9%
SGP 13 0,9% 7,6% −6,7 pp 0,5%
BVNL 5 0,3% 0,1% +0,2 pp 8,9%
NSC 4 0,3% 0,4% −0,1 pp 3,0%
BIJ1 2 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,5%
DE LINIE 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 4,5%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 5,0%
NL PLAN 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 11,1%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Vijfheerenlanden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +6,9 pp meer dan gemiddeld in Vijfheerenlanden.
  • Qua gewicht is dit het 11e van de 30 stembureaus: 4,0% van alle geldige stemmen in Vijfheerenlanden en 0,0145% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 25 stemmen in Vijfheerenlanden komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Vijfheerenlanden

Alle stembureaus in Vijfheerenlanden

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.