Stembureau Meerkerk Gemeentelocatie in Vijfheerenlanden (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022

Postcode 4231 BP · Wijk Meerkerk

Hier zijn 1.580 geldige stemmen uitgebracht. CDA werd hier de grootste met 22,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
CDA 347 22,0% 14,7% +7,3 pp 6,2%
PVV 246 15,6% 18,5% −2,9 pp 3,5%
VVD 180 11,4% 13,4% −2,0 pp 3,5%
SGP 143 9,1% 7,6% +1,5 pp 5,0%
D66 136 8,6% 12,3% −3,7 pp 2,9%
ChristenUnie 110 7,0% 3,9% +3,0 pp 7,3%
Forum voor Democratie 96 6,1% 5,0% +1,0 pp 5,0%
JA21 91 5,8% 6,3% −0,5 pp 3,8%
GroenLinks-PvdA 81 5,1% 7,6% −2,4 pp 2,8%
BBB 57 3,6% 2,3% +1,3 pp 6,4%
50PLUS 18 1,1% 1,1% −0,0 pp 4,1%
Partij voor de Dieren 17 1,1% 1,3% −0,2 pp 3,5%
SP 17 1,1% 1,3% −0,2 pp 3,5%
Volt 15 0,9% 0,6% +0,3 pp 6,5%
NSC 8 0,5% 0,4% +0,2 pp 6,0%
DENK 7 0,4% 3,0% −2,6 pp 0,6%
DE LINIE 4 0,3% 0,1% +0,2 pp 18,2%
Vrede voor Dieren 4 0,3% 0,1% +0,1 pp 8,3%
LP 2 0,1% 0,1% +0,1 pp 10,0%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,2%
BVNL 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Vijfheerenlanden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier +7,3 pp meer dan gemiddeld in Vijfheerenlanden.
  • Qua gewicht is dit het 10e van de 30 stembureaus: 4,1% van alle geldige stemmen in Vijfheerenlanden en 0,0152% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 24 stemmen in Vijfheerenlanden komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Vijfheerenlanden

Alle stembureaus in Vijfheerenlanden

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.