Stembureau Dinsdag 15 maart Vroegstembureau Schöpke in Venray (2022)
Postcode 5801 SJ · Wijk Veltum
Hier waren 442 kiezers toegelaten (2,5% van alle toegelaten kiezers in Venray) en zijn 442 geldige stemmen uitgebracht. VENRAY Lokaal werd hier de grootste met 29,9% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VENRAY Lokaal | 132 | 29,9% | 23,4% | +6,4 pp | 3,2% |
| VVD | 68 | 15,4% | 15,9% | −0,5 pp | 2,4% |
| Samenwerking Venray | 55 | 12,4% | 11,3% | +1,2 pp | 2,8% |
| CDA | 54 | 12,2% | 19,7% | −7,5 pp | 1,6% |
| D66 | 38 | 8,6% | 12,1% | −3,5 pp | 1,8% |
| SP | 33 | 7,5% | 6,7% | +0,8 pp | 2,8% |
| PvdA | 31 | 7,0% | 6,0% | +1,0 pp | 2,9% |
| GROENLINKS | 31 | 7,0% | 5,0% | +2,0 pp | 3,5% |
| Blanco | 0 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 0 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Venray, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Harold Stevens (VENRAY Lokaal) · 36 stemmen · 8,1% van alle stemmen hier
- Anne Thielen (CDA) · 30 stemmen · 6,8% van alle stemmen hier
- Wim De Schryver (VVD) · 26 stemmen · 5,9% van alle stemmen hier
- Jan Hendriks (SP) · 18 stemmen · 4,1% van alle stemmen hier
- Ahmet Koçyigit (VENRAY Lokaal) · 17 stemmen · 3,8% van alle stemmen hier
- Theo Zegers (D66) · 17 stemmen · 3,8% van alle stemmen hier
- Lisanne Wisgerhof (VENRAY Lokaal) · 15 stemmen · 3,4% van alle stemmen hier
- Richard De la Roij (VENRAY Lokaal) · 15 stemmen · 3,4% van alle stemmen hier
- Bernie van Lierop (Samenwerking Venray) · 15 stemmen · 3,4% van alle stemmen hier
- André van Maarschalkerwaard (GROENLINKS) · 15 stemmen · 3,4% van alle stemmen hier
- Mees Hillenbrink (VENRAY Lokaal) · 13 stemmen · 2,9% van alle stemmen hier
- Henk Bisschops (PvdA) · 13 stemmen · 2,9% van alle stemmen hier
- Martin Wijnhoven (CDA) · 12 stemmen · 2,7% van alle stemmen hier
- Amira Luydens-Dabian (VENRAY Lokaal) · 12 stemmen · 2,7% van alle stemmen hier
- Martin Leenders (Samenwerking Venray) · 12 stemmen · 2,7% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier −7,5 pp minder dan gemiddeld in Venray.
- Qua gewicht is dit het 18e van de 35 stembureaus: 2,5% van alle geldige stemmen in Venray en 0,0064% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 40 stemmen in Venray komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 386 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 56 |
| Toegelaten kiezers | 442 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 442 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | 0 |
| Blanco en ongeldig | 0 (0,0%) |
Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,00% van de stembiljetten, tegen 0,66% in Venray en 0,55% in heel Nederland.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Venray
- Dinsdag 15 maart Vroegstembureau Stekske 491 stemmen · VENRAY Lokaal 30%
- De Hoge Beek 426 stemmen · VENRAY Lokaal 25%
- Maandag 14 maart Vroegstembureau Gemeente 544 stemmen · VENRAY Lokaal 22%
- De Springplank 411 stemmen · VENRAY Lokaal 23%
- De Linde Oirlo 545 stemmen · CDA 32%
- Gemeenschapshuis Blitterswijck 394 stemmen · VENRAY Lokaal 27%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.