Stembureau De Smelehof Ysselsteyn in Venray (2022)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2023 · 2018

Postcode 5813 BC · Wijk Ysselsteyn

Hier waren 1.049 kiezers toegelaten (5,9% van alle toegelaten kiezers in Venray) en zijn 1.042 geldige stemmen uitgebracht. CDA werd hier de grootste met 52,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
CDA 550 52,8% 19,7% +33,1 pp 15,8%
D66 158 15,2% 12,1% +3,1 pp 7,4%
VVD 108 10,4% 15,9% −5,5 pp 3,9%
VENRAY Lokaal 58 5,6% 23,4% −17,9 pp 1,4%
SP 57 5,5% 6,7% −1,2 pp 4,8%
Samenwerking Venray 53 5,1% 11,3% −6,2 pp 2,7%
GROENLINKS 46 4,4% 5,0% −0,6 pp 5,2%
PvdA 12 1,2% 6,0% −4,8 pp 1,1%
Blanco7Niet meegeteld in de aandelen hierboven
Ongeldig0Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Venray, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Kandidaten met de meeste stemmen

  1. Willy Hubers (CDA) · 357 stemmen · 34,3% van alle stemmen hier
  2. Emmelie Claessens (D66) · 140 stemmen · 13,4% van alle stemmen hier
  3. Noud Wellen (VVD) · 71 stemmen · 6,8% van alle stemmen hier
  4. Anne Thielen (CDA) · 58 stemmen · 5,6% van alle stemmen hier
  5. Rob Poels (CDA) · 50 stemmen · 4,8% van alle stemmen hier
  6. Annemie Janssen (GROENLINKS) · 34 stemmen · 3,3% van alle stemmen hier
  7. Hennie Beelen (SP) · 32 stemmen · 3,1% van alle stemmen hier
  8. Theo Mulders (Samenwerking Venray) · 25 stemmen · 2,4% van alle stemmen hier
  9. Wim De Schryver (VVD) · 24 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
  10. Geert Craenmehr (VENRAY Lokaal) · 22 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
  11. Jan Hendriks (SP) · 22 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
  12. Francis Nijsen e.v. Jenniskens (CDA) · 20 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier
  13. Harold Stevens (VENRAY Lokaal) · 19 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
  14. Martijn Direks (CDA) · 17 stemmen · 1,6% van alle stemmen hier
  15. Guus Reintjes (CDA) · 11 stemmen · 1,1% van alle stemmen hier

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier +33,1 pp meer dan gemiddeld in Venray.
  • Qua gewicht is dit het 2e van de 35 stembureaus: 5,9% van alle geldige stemmen in Venray en 0,0151% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 17 stemmen in Venray komt van dit stembureau.

De telling

Geldige stempassen873
Geldige volmachtbewijzen176
Toegelaten kiezers1.049
Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig)1.049
Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers)0
Blanco en ongeldig7 (0,7%)

Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,67% van de stembiljetten, tegen 0,66% in Venray en 0,55% in heel Nederland.

Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.

Andere stembureaus in Venray

Alle stembureaus in Venray

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.