Stembureau Zaal de Egelantier in Venlo (2023)
Postcode 5925 AV · Wijk Klingerberg
Hier zijn 802 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 47,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 380 | 47,4% | 36,3% | +11,1 pp | 1,9% |
| Nieuw Sociaal Contract | 85 | 10,6% | 13,0% | −2,4 pp | 1,2% |
| GroenLinks-PvdA | 71 | 8,9% | 12,3% | −3,4 pp | 1,0% |
| VVD | 71 | 8,9% | 13,9% | −5,1 pp | 0,9% |
| DENK | 63 | 7,9% | 3,5% | +4,3 pp | 3,2% |
| Forum voor Democratie | 35 | 4,4% | 2,2% | +2,2 pp | 2,9% |
| SP | 24 | 3,0% | 3,4% | −0,4 pp | 1,3% |
| D66 | 20 | 2,5% | 4,9% | −2,4 pp | 0,7% |
| BBB | 17 | 2,1% | 2,6% | −0,5 pp | 1,2% |
| CDA | 8 | 1,0% | 3,0% | −2,0 pp | 0,5% |
| 50PLUS | 7 | 0,9% | 0,6% | +0,3 pp | 2,2% |
| Partij voor de Dieren | 6 | 0,7% | 1,4% | −0,7 pp | 0,8% |
| BVNL / Groep Van Haga | 4 | 0,5% | 0,4% | +0,1 pp | 1,7% |
| Volt | 3 | 0,4% | 0,9% | −0,5 pp | 0,6% |
| ChristenUnie | 2 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 1,1% |
| JA21 | 2 | 0,2% | 0,5% | −0,3 pp | 0,7% |
| Piratenpartij - De Groenen | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,2 pp | 5,1% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,0 pp | 1,1% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 5,3% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Venlo, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +11,1 pp meer dan gemiddeld in Venlo.
- Qua gewicht is dit het 43e van de 57 stembureaus: 1,5% van alle geldige stemmen in Venlo en 0,0078% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 69 stemmen in Venlo komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Venlo
- Stichting de Ark 842 stemmen · PVV 42%
- Zaal de Egelantier 778 stemmen · PVV 49%
- Woonzorgcomplex De Bongerd 854 stemmen · PVV 38%
- 't Prônk-Eppelke 767 stemmen · PVV 39%
- Zorggroep Ruysdonck 856 stemmen · PVV 48%
- Sporthal Gilde Opleidingen 729 stemmen · PVV 35%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.