Stembureau Sporthal Gilde Opleidingen in Venlo (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 5913 SB · Wijk Venlo-Oost-Noord

Hier zijn 729 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 35,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 258 35,4% 36,3% −0,9 pp 1,3%
Nieuw Sociaal Contract 121 16,6% 13,0% +3,6 pp 1,7%
GroenLinks-PvdA 101 13,9% 12,3% +1,6 pp 1,5%
VVD 96 13,2% 13,9% −0,8 pp 1,2%
D66 42 5,8% 4,9% +0,8 pp 1,5%
SP 28 3,8% 3,4% +0,5 pp 1,5%
BBB 17 2,3% 2,6% −0,3 pp 1,2%
CDA 16 2,2% 3,0% −0,8 pp 1,0%
Volt 10 1,4% 0,9% +0,5 pp 2,1%
DENK 7 1,0% 3,5% −2,6 pp 0,4%
Forum voor Democratie 7 1,0% 2,2% −1,2 pp 0,6%
50PLUS 6 0,8% 0,6% +0,2 pp 1,9%
Partij voor de Dieren 6 0,8% 1,4% −0,6 pp 0,8%
JA21 5 0,7% 0,5% +0,2 pp 1,7%
Splinter 4 0,5% 0,1% +0,5 pp 8,0%
ChristenUnie 2 0,3% 0,3% −0,1 pp 1,1%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 4,2%
PartijvdSport 1 0,1% 0,1% +0,1 pp 2,8%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,1 pp 2,6%
BIJ1 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
BVNL / Groep Van Haga 0 0,0% 0,4% −0,4 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Venlo, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Nieuw Sociaal Contract haalde hier +3,6 pp meer dan gemiddeld in Venlo.
  • Qua gewicht is dit het 46e van de 57 stembureaus: 1,3% van alle geldige stemmen in Venlo en 0,0071% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 76 stemmen in Venlo komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Venlo

Alle stembureaus in Venlo

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.