Stembureau Stichting Marokkaanse Moskee Elfath in Venlo (2018)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2023 · 2022

Postcode 5931 PC · Wijk Tegelen-Centrum

Hier waren 526 kiezers toegelaten (1,3% van alle toegelaten kiezers in Venlo) en zijn 520 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 16,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 86 16,5% 14,6% +2,0 pp 1,5%
EENLokaal 83 16,0% 17,9% −1,9 pp 1,2%
PvdA 73 14,0% 10,9% +3,1 pp 1,7%
CDA 72 13,8% 17,6% −3,8 pp 1,0%
SP 56 10,8% 9,7% +1,1 pp 1,5%
PVV 50 9,6% 9,8% −0,1 pp 1,3%
GROENLINKS 46 8,8% 8,2% +0,7 pp 1,4%
50PLUS 36 6,9% 7,0% −0,1 pp 1,3%
D66 18 3,5% 4,4% −1,0 pp 1,0%
Blanco4Niet meegeteld in de aandelen hierboven
Ongeldig2Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Venlo, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Kandidaten met de meeste stemmen

  1. Maurice Houba (VVD) · 40 stemmen · 7,7% van alle stemmen hier
  2. Ton Heerschop (SP) · 40 stemmen · 7,7% van alle stemmen hier
  3. Frans Schatorjé (EENLokaal) · 35 stemmen · 6,7% van alle stemmen hier
  4. Donald Fijnje (PVV) · 27 stemmen · 5,2% van alle stemmen hier
  5. Aissa Meziani (CDA) · 25 stemmen · 4,8% van alle stemmen hier
  6. Natascha Kroonstuiver (50PLUS) · 25 stemmen · 4,8% van alle stemmen hier
  7. Tom Verhaegh (CDA) · 22 stemmen · 4,2% van alle stemmen hier
  8. Wim Janssen (GROENLINKS) · 21 stemmen · 4,0% van alle stemmen hier
  9. Theo Leenen (VVD) · 19 stemmen · 3,7% van alle stemmen hier
  10. Erwin Boom (PvdA) · 15 stemmen · 2,9% van alle stemmen hier
  11. Gé Vervoort (PvdA) · 15 stemmen · 2,9% van alle stemmen hier
  12. Mohamed Addarrazi (PvdA) · 12 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
  13. Hay Leenders (PVV) · 12 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
  14. Chantal Theunissen (EENLokaal) · 11 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
  15. Ali Oruç (EENLokaal) · 9 stemmen · 1,7% van alle stemmen hier

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier −3,8 pp minder dan gemiddeld in Venlo.
  • Qua gewicht is dit het 43e van de 52 stembureaus: 1,3% van alle geldige stemmen in Venlo en 0,0077% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 77 stemmen in Venlo komt van dit stembureau.

De telling

Geldige stempassen449
Geldige volmachtbewijzen77
Toegelaten kiezers526
Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig)526
Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers)0
Blanco en ongeldig6 (1,1%)

Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 1,14% van de stembiljetten, tegen 0,82% in Venlo en 0,85% in heel Nederland.

Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.

Andere stembureaus in Venlo

Alle stembureaus in Venlo

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.