Stembureau Boulevard Hazenkamp in Venlo (2018)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2023 · 2022

Postcode 5921 AZ · Wijk Blerick-Midden

Hier waren 525 kiezers toegelaten (1,3% van alle toegelaten kiezers in Venlo) en zijn 521 geldige stemmen uitgebracht. EENLokaal werd hier de grootste met 22,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
EENLokaal 117 22,5% 17,9% +4,6 pp 1,6%
PVV 86 16,5% 9,8% +6,7 pp 2,2%
CDA 80 15,4% 17,6% −2,2 pp 1,1%
SP 78 15,0% 9,7% +5,3 pp 2,0%
PvdA 71 13,6% 10,9% +2,7 pp 1,6%
50PLUS 38 7,3% 7,0% +0,3 pp 1,4%
D66 19 3,6% 4,4% −0,8 pp 1,1%
GROENLINKS 18 3,5% 8,2% −4,7 pp 0,6%
VVD 14 2,7% 14,6% −11,9 pp 0,2%
Blanco2Niet meegeteld in de aandelen hierboven
Ongeldig2Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Venlo, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Kandidaten met de meeste stemmen

  1. Donald Fijnje (PVV) · 48 stemmen · 9,2% van alle stemmen hier
  2. Ali Oruç (EENLokaal) · 37 stemmen · 7,1% van alle stemmen hier
  3. Mohamed Addarrazi (PvdA) · 32 stemmen · 6,1% van alle stemmen hier
  4. Natascha Kroonstuiver (50PLUS) · 30 stemmen · 5,8% van alle stemmen hier
  5. Ton Heerschop (SP) · 27 stemmen · 5,2% van alle stemmen hier
  6. Aissa Meziani (CDA) · 26 stemmen · 5,0% van alle stemmen hier
  7. Tugba Özkaya (EENLokaal) · 20 stemmen · 3,8% van alle stemmen hier
  8. Angelique Weingarten (SP) · 20 stemmen · 3,8% van alle stemmen hier
  9. Ali Çakmak (SP) · 19 stemmen · 3,6% van alle stemmen hier
  10. Tom Verhaegh (CDA) · 18 stemmen · 3,5% van alle stemmen hier
  11. Miriam Duckers (CDA) · 13 stemmen · 2,5% van alle stemmen hier
  12. Chantal Theunissen (EENLokaal) · 12 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
  13. Hay Janssen (PvdA) · 9 stemmen · 1,7% van alle stemmen hier
  14. Menno Wilmsen (PVV) · 9 stemmen · 1,7% van alle stemmen hier
  15. Frans Schatorjé (EENLokaal) · 8 stemmen · 1,5% van alle stemmen hier

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −11,9 pp minder dan gemiddeld in Venlo.
  • Qua gewicht is dit het 42e van de 52 stembureaus: 1,3% van alle geldige stemmen in Venlo en 0,0077% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 77 stemmen in Venlo komt van dit stembureau.

De telling

Geldige stempassen458
Geldige volmachtbewijzen67
Toegelaten kiezers525
Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig)525
Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers)0
Blanco en ongeldig4 (0,8%)

Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,76% van de stembiljetten, tegen 0,82% in Venlo en 0,85% in heel Nederland.

Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.

Andere stembureaus in Venlo

Alle stembureaus in Venlo

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.