Stembureau Ontmoetingscentrum De Glazenap in Venlo (2025)
Postcode 5932 VK · Wijk Op de Hei
Hier zijn 810 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 43,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 349 | 43,1% | 27,6% | +15,5 pp | 2,3% |
| D66 | 72 | 8,9% | 14,4% | −5,6 pp | 0,9% |
| CDA | 63 | 7,8% | 12,2% | −4,4 pp | 0,9% |
| GroenLinks-PvdA | 63 | 7,8% | 9,6% | −1,8 pp | 1,2% |
| VVD | 56 | 6,9% | 14,1% | −7,2 pp | 0,7% |
| DENK | 50 | 6,2% | 3,5% | +2,6 pp | 2,5% |
| JA21 | 42 | 5,2% | 6,3% | −1,1 pp | 1,2% |
| Forum voor Democratie | 39 | 4,8% | 4,0% | +0,8 pp | 1,8% |
| 50PLUS | 22 | 2,7% | 1,7% | +1,0 pp | 2,3% |
| SP | 20 | 2,5% | 1,6% | +0,8 pp | 2,2% |
| BBB | 11 | 1,4% | 1,6% | −0,2 pp | 1,2% |
| Partij voor de Dieren | 11 | 1,4% | 1,3% | +0,1 pp | 1,5% |
| Volt | 3 | 0,4% | 0,6% | −0,3 pp | 0,9% |
| ChristenUnie | 2 | 0,2% | 0,3% | −0,0 pp | 1,3% |
| NSC | 2 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 1,0% |
| Vrede voor Dieren | 2 | 0,2% | 0,2% | +0,1 pp | 2,3% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,3% |
| DE LINIE | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 2,6% |
| FNP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 12,5% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Venlo, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +15,5 pp meer dan gemiddeld in Venlo.
- Qua gewicht is dit het 42e van de 59 stembureaus: 1,5% van alle geldige stemmen in Venlo en 0,0078% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 68 stemmen in Venlo komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Venlo
- MFC Op Expeditie 813 stemmen · PVV 39%
- Zaal de Egelantier 799 stemmen · PVV 44%
- Sporthal Gilde Opleidingen 820 stemmen · PVV 29%
- Stichting de Ark 795 stemmen · PVV 34%
- Ontmoetingscentrum De Glazenap 836 stemmen · PVV 36%
- Huis van de Wijk op den Berg 789 stemmen · PVV 34%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.