Stembureau Ontmoetingscentrum De Glazenap in Venlo

Ook bekijken: 2025 · 2023 · 2022

Postcode 5932 VK · Wijk Op de Hei

Hier waren 990 kiezers toegelaten (2,5% van alle toegelaten kiezers in Venlo) en zijn 984 geldige stemmen uitgebracht. EENLokaal werd hier de grootste met 19,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
EENLokaal 191 19,4% 14,7% +4,8 pp 3,3%
CDA 129 13,1% 17,6% −4,5 pp 1,8%
GroenLinks-PvdA 124 12,6% 15,4% −2,8 pp 2,0%
PVV 123 12,5% 6,1% +6,4 pp 5,0%
VBI 78 7,9% 9,6% −1,6 pp 2,0%
Forum voor Democratie 77 7,8% 5,2% +2,6 pp 3,7%
DENK 70 7,1% 3,0% +4,1 pp 5,8%
VSP 66 6,7% 6,8% −0,1 pp 2,4%
SP 43 4,4% 2,5% +1,9 pp 4,3%
D66 38 3,9% 7,2% −3,3 pp 1,3%
VVD 23 2,3% 5,9% −3,6 pp 1,0%
Veur Groeët Venlo 22 2,2% 6,0% −3,8 pp 0,9%
Blanco2Niet meegeteld in de aandelen hierboven
Ongeldig3Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Venlo, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Kandidaten met de meeste stemmen

  1. Teddo Peulen (CDA) · 79 stemmen · 8,0% van alle stemmen hier
  2. Denis Donders (PVV) · 77 stemmen · 7,8% van alle stemmen hier
  3. Jozanne van der Velden (EENLokaal) · 75 stemmen · 7,6% van alle stemmen hier
  4. Leon van den Beucken (EENLokaal) · 48 stemmen · 4,9% van alle stemmen hier
  5. Selim Özçelik (DENK) · 45 stemmen · 4,6% van alle stemmen hier
  6. Twan Schroembges (VBI) · 44 stemmen · 4,5% van alle stemmen hier
  7. Erwin Boom (GroenLinks-PvdA) · 39 stemmen · 4,0% van alle stemmen hier
  8. Remco Laureys (Forum voor Democratie) · 36 stemmen · 3,7% van alle stemmen hier
  9. Laila Kuiper (SP) · 24 stemmen · 2,4% van alle stemmen hier
  10. Tom Verhaegh (CDA) · 23 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
  11. Mohamed Addarrazi (GroenLinks-PvdA) · 21 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
  12. Sjors Peeters (VSP) · 21 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
  13. Hay Leenders (PVV) · 21 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
  14. Jade Joosten (GroenLinks-PvdA) · 20 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
  15. Inge Simons (VVD) · 20 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +6,4 pp meer dan gemiddeld in Venlo.
  • Qua gewicht is dit het 5e van de 59 stembureaus: 2,5% van alle geldige stemmen in Venlo en 0,0129% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 41 stemmen in Venlo komt van dit stembureau.

De telling

Geldige stempassen855
Geldige volmachtbewijzen135
Toegelaten kiezers990
Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig)989
Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers)−1
Blanco en ongeldig5 (0,5%)

Er zijn 1 stembiljet minder geteld dan er kiezers waren toegelaten. Ongeldig en blanco was 0,51% van de stembiljetten, tegen 0,54% in Venlo en 0,58% in heel Nederland.

Bij dit stembureau is bij de telling gemeld: toegelaten kiezers opnieuw vastgesteld; stembiljetten deels herteld. De stembiljetten zijn dus (deels) opnieuw geteld.

Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.

Andere stembureaus in Venlo

Alle stembureaus in Venlo

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.