Stembureau Basisschool De Westbroek in Velsen (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 1991 NN · Wijk Velserbroek

Hier zijn 2.027 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 20,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 420 20,7% 17,6% +3,1 pp 5,7%
VVD 389 19,2% 15,9% +3,3 pp 5,9%
PVV 287 14,2% 21,1% −7,0 pp 3,3%
GroenLinks-PvdA 255 12,6% 11,1% +1,5 pp 5,5%
CDA 191 9,4% 8,6% +0,8 pp 5,3%
JA21 161 7,9% 6,8% +1,2 pp 5,7%
Forum voor Democratie 104 5,1% 6,0% −0,8 pp 4,2%
50PLUS 42 2,1% 2,0% +0,1 pp 5,1%
ChristenUnie 36 1,8% 1,2% +0,6 pp 7,4%
BBB 34 1,7% 1,8% −0,1 pp 4,6%
Partij voor de Dieren 29 1,4% 1,9% −0,5 pp 3,7%
SP 23 1,1% 1,6% −0,4 pp 3,5%
Volt 18 0,9% 0,9% −0,0 pp 4,6%
SGP 13 0,6% 0,4% +0,3 pp 8,4%
DENK 12 0,6% 2,0% −1,4 pp 1,4%
NSC 7 0,3% 0,3% +0,0 pp 5,4%
BVNL 2 0,1% 0,2% −0,1 pp 2,2%
BIJ1 1 0,0% 0,2% −0,1 pp 1,5%
LP 1 0,0% 0,1% −0,0 pp 3,2%
Piratenpartij 1 0,0% 0,1% −0,1 pp 2,3%
Vrede voor Dieren 1 0,0% 0,2% −0,1 pp 1,4%
NL PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Velsen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −7,0 pp minder dan gemiddeld in Velsen.
  • Qua gewicht is dit het 2e van de 32 stembureaus: 4,9% van alle geldige stemmen in Velsen en 0,0195% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 20 stemmen in Velsen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Velsen

Alle stembureaus in Velsen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.