Stembureau I-Centrum (Informatiecentrum) in Veenendaal (2025)
Hier zijn 1.480 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 20,3% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 300 | 20,3% | 12,8% | +7,5 pp | 5,5% |
| CDA | 207 | 14,0% | 15,3% | −1,3 pp | 3,2% |
| D66 | 183 | 12,4% | 10,2% | +2,2 pp | 4,2% |
| PVV | 182 | 12,3% | 15,4% | −3,1 pp | 2,8% |
| SGP | 143 | 9,7% | 11,2% | −1,5 pp | 3,0% |
| JA21 | 96 | 6,5% | 6,1% | +0,4 pp | 3,7% |
| GroenLinks-PvdA | 94 | 6,4% | 6,7% | −0,4 pp | 3,3% |
| ChristenUnie | 92 | 6,2% | 8,2% | −2,0 pp | 2,6% |
| Forum voor Democratie | 67 | 4,5% | 4,3% | +0,2 pp | 3,6% |
| DENK | 45 | 3,0% | 3,6% | −0,6 pp | 2,9% |
| BBB | 14 | 0,9% | 1,6% | −0,6 pp | 2,1% |
| SP | 13 | 0,9% | 1,2% | −0,3 pp | 2,6% |
| Partij voor de Dieren | 11 | 0,7% | 1,1% | −0,3 pp | 2,4% |
| Volt | 11 | 0,7% | 0,5% | +0,2 pp | 4,8% |
| 50PLUS | 10 | 0,7% | 1,1% | −0,4 pp | 2,2% |
| NSC | 6 | 0,4% | 0,3% | +0,1 pp | 5,4% |
| BIJ1 | 3 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 4,5% |
| Piratenpartij | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 6,5% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 4,8% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Veenendaal, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +7,5 pp meer dan gemiddeld in Veenendaal.
- Qua gewicht is dit het 3e van de 44 stembureaus: 3,5% van alle geldige stemmen in Veenendaal en 0,0142% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 29 stemmen in Veenendaal komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Veenendaal
- Het Trefpunt 1.525 stemmen · CDA 19%
- Wijkkerk De Open Hof (3) 1.341 stemmen · CDA 19%
- Gemeentehuis 1.748 stemmen · PVV 18%
- Spectrum 1.283 stemmen · D66 14%
- Wijkkerk De Open Hof (1) 1.240 stemmen · CDA 16%
- Gymzaal Goudmos (2) 1.208 stemmen · PVV 16%
Alle stembureaus in Veenendaal
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.