Stembureau Gemeentehuis in Veenendaal (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Hier zijn 1.748 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 17,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 309 17,7% 15,4% +2,3 pp 4,7%
CDA 229 13,1% 15,3% −2,2 pp 3,5%
VVD 223 12,8% 12,8% −0,0 pp 4,1%
D66 208 11,9% 10,2% +1,7 pp 4,8%
GroenLinks-PvdA 173 9,9% 6,7% +3,2 pp 6,0%
DENK 139 8,0% 3,6% +4,3 pp 8,9%
JA21 131 7,5% 6,1% +1,4 pp 5,0%
Forum voor Democratie 74 4,2% 4,3% −0,1 pp 4,0%
ChristenUnie 71 4,1% 8,2% −4,1 pp 2,0%
SGP 60 3,4% 11,2% −7,7 pp 1,3%
Partij voor de Dieren 35 2,0% 1,1% +0,9 pp 7,6%
SP 28 1,6% 1,2% +0,4 pp 5,5%
50PLUS 18 1,0% 1,1% −0,0 pp 4,0%
BBB 17 1,0% 1,6% −0,6 pp 2,5%
Volt 14 0,8% 0,5% +0,3 pp 6,1%
BIJ1 5 0,3% 0,2% +0,1 pp 7,5%
NSC 5 0,3% 0,3% +0,0 pp 4,5%
BVNL 4 0,2% 0,2% +0,1 pp 6,0%
NL PLAN 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 14,3%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 5,9%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,2%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 4,8%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Veenendaal, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −7,7 pp minder dan gemiddeld in Veenendaal.
  • Qua gewicht is dit het 1e van de 44 stembureaus: 4,1% van alle geldige stemmen in Veenendaal en 0,0168% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 25 stemmen in Veenendaal komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Veenendaal

Alle stembureaus in Veenendaal

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.