Stembureau Nieuw Salem I in Utrechtse Heuvelrug (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 3971 CA · Wijk Driebergen

Hier zijn 900 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 26,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 234 26,0% 21,8% +4,2 pp 3,2%
GroenLinks-PvdA 187 20,8% 15,6% +5,2 pp 3,6%
VVD 108 12,0% 15,4% −3,4 pp 2,1%
CDA 101 11,2% 13,0% −1,8 pp 2,3%
PVV 64 7,1% 9,8% −2,7 pp 1,9%
JA21 41 4,6% 4,8% −0,2 pp 2,5%
Partij voor de Dieren 37 4,1% 2,7% +1,4 pp 4,1%
Forum voor Democratie 32 3,6% 3,3% +0,3 pp 2,9%
SP 19 2,1% 1,2% +0,9 pp 4,6%
Volt 19 2,1% 1,8% +0,4 pp 3,2%
ChristenUnie 18 2,0% 2,3% −0,3 pp 2,3%
50PLUS 16 1,8% 1,1% +0,7 pp 4,3%
SGP 12 1,3% 3,4% −2,1 pp 1,0%
BBB 4 0,4% 1,7% −1,3 pp 0,7%
NSC 4 0,4% 0,4% +0,1 pp 3,4%
Vrede voor Dieren 2 0,2% 0,2% +0,0 pp 2,8%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 2,2%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,8%
BVNL 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
DENK 0 0,0% 1,0% −1,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Utrechtse Heuvelrug, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +5,2 pp meer dan gemiddeld in Utrechtse Heuvelrug.
  • Qua gewicht is dit het 23e van de 33 stembureaus: 2,7% van alle geldige stemmen in Utrechtse Heuvelrug en 0,0087% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 38 stemmen in Utrechtse Heuvelrug komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Utrechtse Heuvelrug

Alle stembureaus in Utrechtse Heuvelrug

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.