Stembureau Van Riebeeckstraat 40 in Utrecht (2025)
Postcode 3531 EJ · Wijk West
Hier zijn 956 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 30,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 294 | 30,8% | 26,1% | +4,6 pp | 0,5% |
| D66 | 241 | 25,2% | 26,7% | −1,5 pp | 0,4% |
| DENK | 97 | 10,1% | 6,0% | +4,1 pp | 0,7% |
| Partij voor de Dieren | 77 | 8,1% | 5,3% | +2,7 pp | 0,7% |
| CDA | 41 | 4,3% | 6,6% | −2,3 pp | 0,3% |
| Volt | 37 | 3,9% | 2,8% | +1,1 pp | 0,6% |
| PVV | 34 | 3,6% | 6,8% | −3,3 pp | 0,2% |
| VVD | 33 | 3,5% | 8,6% | −5,2 pp | 0,2% |
| SP | 27 | 2,8% | 1,8% | +1,0 pp | 0,7% |
| BIJ1 | 24 | 2,5% | 1,2% | +1,3 pp | 1,0% |
| JA21 | 18 | 1,9% | 2,9% | −1,0 pp | 0,3% |
| Forum voor Democratie | 11 | 1,2% | 1,7% | −0,5 pp | 0,3% |
| ChristenUnie | 7 | 0,7% | 1,3% | −0,5 pp | 0,3% |
| 50PLUS | 4 | 0,4% | 0,6% | −0,2 pp | 0,3% |
| Vrede voor Dieren | 4 | 0,4% | 0,1% | +0,3 pp | 1,3% |
| Piratenpartij | 3 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 1,2% |
| NSC | 2 | 0,2% | 0,3% | −0,0 pp | 0,4% |
| BBB | 1 | 0,1% | 0,6% | −0,5 pp | 0,1% |
| SGP | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 0,2% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Utrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −5,2 pp minder dan gemiddeld in Utrecht.
- Qua gewicht is dit het 109e van de 227 stembureaus: 0,4% van alle geldige stemmen in Utrecht en 0,0092% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 225 stemmen in Utrecht komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Utrecht
- Boorstraat 107 965 stemmen · GroenLinks-PvdA 30%
- St.-Jacobsstraat 171 ingang via zijkant Jacobskerkhof 953 stemmen · D66 31%
- Stadsplateau 1 967 stemmen · D66 35%
- Doyennéperenlaan 1 952 stemmen · D66 28%
- Cremerstraat 253 969 stemmen · D66 33%
- Verlengde Houtrakgracht 598 952 stemmen · D66 20%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.