Stembureau Doyennéperenlaan 1 in Utrecht (2025)
Postcode 3452 EC · Wijk Vleuten-De Meern
Hier zijn 952 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 27,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 263 | 27,6% | 26,7% | +1,0 pp | 0,5% |
| VVD | 177 | 18,6% | 8,6% | +10,0 pp | 1,0% |
| GroenLinks-PvdA | 119 | 12,5% | 26,1% | −13,6 pp | 0,2% |
| PVV | 101 | 10,6% | 6,8% | +3,8 pp | 0,7% |
| CDA | 98 | 10,3% | 6,6% | +3,7 pp | 0,7% |
| JA21 | 49 | 5,1% | 2,9% | +2,3 pp | 0,8% |
| Forum voor Democratie | 32 | 3,4% | 1,7% | +1,7 pp | 0,9% |
| DENK | 28 | 2,9% | 6,0% | −3,1 pp | 0,2% |
| Partij voor de Dieren | 18 | 1,9% | 5,3% | −3,4 pp | 0,2% |
| Volt | 16 | 1,7% | 2,8% | −1,1 pp | 0,3% |
| ChristenUnie | 15 | 1,6% | 1,3% | +0,3 pp | 0,6% |
| SP | 12 | 1,3% | 1,8% | −0,6 pp | 0,3% |
| BBB | 6 | 0,6% | 0,6% | +0,0 pp | 0,5% |
| 50PLUS | 5 | 0,5% | 0,6% | −0,1 pp | 0,4% |
| SGP | 5 | 0,5% | 0,3% | +0,2 pp | 0,8% |
| BVNL | 4 | 0,4% | 0,1% | +0,3 pp | 1,9% |
| NSC | 3 | 0,3% | 0,3% | +0,1 pp | 0,6% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 0,6% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 1,2% | −1,2 pp | 0,0% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Utrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −13,6 pp minder dan gemiddeld in Utrecht.
- Qua gewicht is dit het 111e van de 227 stembureaus: 0,4% van alle geldige stemmen in Utrecht en 0,0092% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 226 stemmen in Utrecht komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Utrecht
- St.-Jacobsstraat 171 ingang via zijkant Jacobskerkhof 953 stemmen · D66 31%
- Verlengde Houtrakgracht 598 952 stemmen · D66 20%
- Van Riebeeckstraat 40 956 stemmen · GroenLinks-PvdA 31%
- Hof van Transwijk 16 946 stemmen · GroenLinks-PvdA 23%
- Boorstraat 107 965 stemmen · GroenLinks-PvdA 30%
- Hobbemastraat 35 ingang aan de zijkant 944 stemmen · D66 35%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.