Stembureau Lagenoord 28A in Utrecht
Postcode 3513 GW · Wijk Noordwest
Hier waren 881 kiezers toegelaten (0,5% van alle toegelaten kiezers in Utrecht) en zijn 880 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 31,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 279 | 31,7% | 26,3% | +5,4 pp | 0,6% |
| D66 | 142 | 16,1% | 18,0% | −1,8 pp | 0,4% |
| Partij voor de Dieren | 68 | 7,7% | 5,0% | +2,7 pp | 0,8% |
| VVD | 67 | 7,6% | 10,7% | −3,1 pp | 0,4% |
| BIJ1 | 39 | 4,4% | 2,9% | +1,6 pp | 0,8% |
| Volt | 38 | 4,3% | 3,6% | +0,7 pp | 0,6% |
| CDA | 30 | 3,4% | 5,9% | −2,4 pp | 0,3% |
| Student & Starter | 30 | 3,4% | 3,4% | −0,0 pp | 0,5% |
| DENK | 30 | 3,4% | 4,6% | −1,1 pp | 0,4% |
| EenUtrecht | 25 | 2,8% | 2,3% | +0,5 pp | 0,6% |
| (20) | 25 | 2,8% | 1,4% | +1,5 pp | 1,0% |
| JA21 | 24 | 2,7% | 2,5% | +0,3 pp | 0,5% |
| ChristenUnie | 22 | 2,5% | 2,6% | −0,1 pp | 0,5% |
| Stadsbelang Utrecht | 15 | 1,7% | 2,1% | −0,4 pp | 0,4% |
| SP | 14 | 1,6% | 1,6% | +0,0 pp | 0,5% |
| PVV | 10 | 1,1% | 1,2% | −0,1 pp | 0,5% |
| Forum voor Democratie | 10 | 1,1% | 2,1% | −0,9 pp | 0,3% |
| Utrecht Solidair | 8 | 0,9% | 2,1% | −1,2 pp | 0,2% |
| UtrechtNu! | 4 | 0,5% | 1,9% | −1,4 pp | 0,1% |
| 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% | |
| Blanco | 0 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 1 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Utrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Linda Voortman (GroenLinks-PvdA) · 104 stemmen · 11,8% van alle stemmen hier
- Lisa Kuijs (D66) · 48 stemmen · 5,5% van alle stemmen hier
- Melody Deldjou Fard (GroenLinks-PvdA) · 38 stemmen · 4,3% van alle stemmen hier
- Venita Dada-Anthonij (D66) · 37 stemmen · 4,2% van alle stemmen hier
- Tess Meerding (VVD) · 36 stemmen · 4,1% van alle stemmen hier
- Hester Assen (GroenLinks-PvdA) · 30 stemmen · 3,4% van alle stemmen hier
- Anne Sasbrink (Partij voor de Dieren) · 23 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
- Charlotte Passier (Volt) · 23 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
- Mika Raterman (JA21) · 19 stemmen · 2,2% van alle stemmen hier
- Richard Nijhoff (VVD) · 17 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier
- Mahaar Fattal (GroenLinks-PvdA) · 16 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
- Marjolein de Bruijn (D66) · 16 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
- Stevie Nolten (BIJ1) · 15 stemmen · 1,7% van alle stemmen hier
- Ilse Raaijmakers (GroenLinks-PvdA) · 14 stemmen · 1,6% van alle stemmen hier
- Maarten van Heuven (Partij voor de Dieren) · 14 stemmen · 1,6% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +5,4 pp meer dan gemiddeld in Utrecht.
- Qua gewicht is dit het 101e van de 207 stembureaus: 0,5% van alle geldige stemmen in Utrecht en 0,0115% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 202 stemmen in Utrecht komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 799 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 82 |
| Toegelaten kiezers | 881 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 881 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | 0 |
| Blanco en ongeldig | 1 (0,1%) |
Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,11% van de stembiljetten, tegen 0,35% in Utrecht en 0,58% in heel Nederland.
Bij dit stembureau is bij de telling gemeld: toegelaten kiezers opnieuw vastgesteld.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Utrecht
- Koekoeksplein 1 ingang achterzijde via Lijsterstraat 880 stemmen · GroenLinks-PvdA 29%
- Franz Schubertstraat 20 ingang via Händelstraat 874 stemmen · GroenLinks-PvdA 35%
- Neude 11 881 stemmen · GroenLinks-PvdA 28%
- Maartvlinder 11 873 stemmen · GroenLinks-PvdA 20%
- Heidelberglaan 3 881 stemmen · GroenLinks-PvdA 41%
- Briljantlaan 6 865 stemmen · GroenLinks-PvdA 33%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.