Stembureau Goeree 6 in Utrecht (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 3524 ZZ · Wijk Zuid

Hier zijn 1.199 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 39,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 473 39,4% 26,1% +13,3 pp 0,8%
D66 255 21,3% 26,7% −5,4 pp 0,4%
PVV 79 6,6% 6,8% −0,2 pp 0,5%
Partij voor de Dieren 74 6,2% 5,3% +0,9 pp 0,6%
VVD 60 5,0% 8,6% −3,6 pp 0,3%
CDA 51 4,3% 6,6% −2,3 pp 0,4%
DENK 40 3,3% 6,0% −2,7 pp 0,3%
Volt 35 2,9% 2,8% +0,2 pp 0,6%
Forum voor Democratie 29 2,4% 1,7% +0,8 pp 0,8%
SP 25 2,1% 1,8% +0,2 pp 0,6%
ChristenUnie 21 1,8% 1,3% +0,5 pp 0,8%
JA21 14 1,2% 2,9% −1,7 pp 0,2%
BBB 13 1,1% 0,6% +0,5 pp 1,0%
BIJ1 12 1,0% 1,2% −0,2 pp 0,5%
50PLUS 6 0,5% 0,6% −0,1 pp 0,5%
NSC 3 0,3% 0,3% −0,0 pp 0,6%
FNP 2 0,2% 0,0% +0,1 pp 4,1%
Piratenpartij 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 0,8%
Vrede voor Dieren 2 0,2% 0,1% +0,0 pp 0,7%
DE LINIE 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 1,9%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 0,6%
SGP 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 0,2%
BVNL 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Utrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +13,3 pp meer dan gemiddeld in Utrecht.
  • Qua gewicht is dit het 54e van de 227 stembureaus: 0,6% van alle geldige stemmen in Utrecht en 0,0115% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 179 stemmen in Utrecht komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Utrecht

Alle stembureaus in Utrecht

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.